کد خبر: 85753

فقط ایرانی‌ها نیستند که دوست دارند خودشان را شبیه آدم معروف‌ها کنند. در کشورهای دیگر به ویژه آمریکا هم افرادی هستند که دوست دارند خودشان را شبیه ستاره‌های هالیوود کنند.

به گزارش کرمان خبر/ فقط ایرانی‌ها نیستند که دوست دارند خودشان را شبیه آدم معروف‌ها کنند. در کشورهای دیگر به ویژه آمریکا هم افرادی هستند که دوست دارند خودشان را شبیه ستاره‌های هالیوود کنند و به یک منطقه محدود نمی‌شوند. این جا بخشی از این سلبریتی‌ها و آدم‌های شبیه‌شان را آورده‌ایم.
 
رایان گاسلینگ و یوهان لاکت
چهره‌های مشهور و بدل‌هایشان!
«یوهان» داشت برای خودش در آلمان کارش را به عنوان مدل انجام می‌داد و عکس‌هایش را در اینستاگرام می‌گذاشت که یک دفعه همه فهمیدند تا چه حد به «رایان گاسلینگ» شباهت دارد. البته این شباهت بیشتر زمانی است که یوهان عینک به چشم دارد و وقتی عینک را برمی‌دارد، تفاوت‌ها آشکار می‌شود.
آقای «لاکت» به مجله تایم گفته بعضی وقت‌ها مقایسه او با آقای بازیگر خسته‌کننده می‌شود اما از اینکه می‌بیند گاسلینگ خوب لباس می‌پوشد، خوشحال است. او گفته جوان‌ها می‌توانند از گاسلینگ هم چیزی یاد بگیرند و سلیقه‌اش در انتخاب لباس بد نیست!
 
لورا درن و ماریا ووژیه چوفکسی
چهره‌های مشهور و بدل‌هایشان!
«لورا درن» که به خاطر بازی در فیلم «پارک ژوراسیک» معروف شد و جایزه امی را هم دریافت کرد، فکرش را هم نمی‌کرد روزی یک نسخه فیک پیداکند. البته خود «ماریا ووژیه چوفسکی» گفته یک روز در خانه نشسته بوده که دوستانش به او خبر دادند، خیلی شبیه بازیگر پارک ژوراسیک است. ماریا هم وقتی عکس‌ها را می‌بیند به این شباهت پی می‌برد و سعی می‌کند عکس‌هایی شبیه به خانم درن بگیرد که البته بیشتر بامزه بازی بود و جنبه شوخی داشت. خانم ووژیه چوفسکی که خودش یک استندآپ کمدین است، پیجی را در اینستاگرام راه انداخته و در آن اشاره کرده تنها کمی به خانم بازیگر شباهت دارد و قرار نیست هیچ استفاده‌ای از این شباهت بکند.
جنیفر لوپز و جانیس گارای
چهره‌های مشهور و بدل‌هایشان!
خانم «گارای» داشت در هوستون تگزاس زندگی‌اش را می‌کرد و برای خودش بدنسازی انجام می‌داد که یک دفعه دید هزاران پیام به اینستاگرامش آمده و همه از او پرسیده‌اند آیا خواهر دوقلوی «جنیفر لوپز» است یا خیر. او هم که کلی ذوق کرد و گفت خوشحال می‌شود اگر این طور باشد اما فعلا که خبری نیست و او تنها به خانم بازیگر شباهت دارد.
گارای گفته هیچ وقت نخواسته با لوپز ارتباط برقرار کند و از همین شکل زندگی‌اش راضی است و سرش به وزنه زدن گرم است.
 
اد شیران و تاد جونز
چهره‌های مشهور و بدل‌هایشان!
«تاد» که حالا در بیوی اینستاگرام خودش را همزاد «اد شیران» معرفی کرده یکی از دوستداران اد بوده و هیچ وقت فکر نمی‌کرده که روزی او را با موسیقیدان محبوبش اشتباه بگیرند. حالا اما وقتی در خیابان راه می‌رود، ده‌ها نفر دورش جمع می‌شوند و او گاهی از این می‌ترسد و مزاحمت‌هایی برایش پیش می‌آید. تاد گفته مثل همه عکس‌هایی در اینستاگرام دارد که در آنها همراه خانواده اش است و حالا اد شیران رویش تگ شده است و بعضی‌ها فکر می‌کنند این خانواده متعلق به آقای خواننده است.
آقای «جونز» یک بار با همزادش دیدار کرده و به میرور گفته که شیران اصلا این شباهت را باور نمی‌کرده است.
 
برد پیت و سم براون
 چهره‌های مشهور و بدل‌هایشان!
اسم «سم براون» را جست و جو کنید، قطعا از این همه شباهت بین او و «برد پیت» شگفت زده خواهید شد. واقعیت این است که «سم» یکی از شناخته شده‌ترین بدل‌های ستاره‌های هالیوود است که سال هاست به جای برد پیست این طرف و آن طرف می‌رود و برای خودش پول پارو می‌کند.
سم بارها در مراسم و حتی گفت‌وگوهای تلویزیونی حضور پیدا کرده و یکی از حرفه‌ای‌ترین بدل‌های حاضر حاضر دنیاست. البته غیر از برد پیت، «آنجلینا جولی» هم بدل‌هایی دارد که بعضی از آن ها کپی برابر اصل او هستند.
بندیکت کامبریچ و تایلر میشل
 چهره‌های مشهور و بدل‌هایشان!
پسر شانزده ساله انگلیسی آن قدر به آقای بازیگر شباهت دارد که همه او را با او اشتباه می‌گیرند؛ شباهتی که در اینستاگرام کشف شده و حالا تبدیل به یک مسئله مهم برای او شده است. تایلر گفته اولش همه چیز شبیه به شوخی بوده و خانواده اش، او را دست می‌انداخته‌اند. بعدا اما پیام‌هایی از سراسر دنیا آمده و به او گفته‌اند روزی اسکار را می‌برد.
 
اما واتسون و مگان فلاکهارت
 چهره‌های مشهور و بدل‌هایشان!
انگار اسکاتلندی‌ها شانس‌شان خوب بوده و افراد زیادی در این کشور شبیه سلبریتی ها هستند. مگان هم یکی از کسانی است که هر کس او را ببیند با با هوش ترین دانش آموز «هاگو آرتز» اشتباه می گیرد و فکر می کند «اما واتسون» رو به رویش نشسته.
«فلاکهارت» تاکنون چند بار لباس های معروف واتسون در فیلم هایش را پوشیده و عکس انداخته تا تعداد لایک هایش بالاتر برود. او سال 2016 به «میرور» گفت از این که به اما واتسون شبیه است، خوشحال است و به نظرش زندگی‌اش وارد مرحله جدیدی شده.
 
لئوناردو دی کاپریو و کونراد آنراد
چهره‌های مشهور و بدل‌هایشان! 
بازیگر سوئدی در میان ستارگان سینمای دنیا اصلا چهره شناخته شده ای نبود. حالا اما همه او را به خاطر شباهت زیادش با «دی کاپریو» می شناسند. این جوان بیست و یک ساله در گفت و گویی گفته که مردم در خیابان او را با نام «لئو» صدا می زنند و از او می خواهند با آن ها عکس بیندازند. این اشتباه گرفتن اما برای «کونراد» چندان جذاب نیست و بیشتر ناراحتش می‌کند.
 
کیت میدلتون و هایدی آگان
چهره‌های مشهور و بدل‌هایشان!
 یکی از عجیب‌ترین موارد شباهت در دنیا. شایعات می‌گویند که «هایدی» کار خود یعنی نویسندگی را به خاطر این که بدل تمام وقت «کیت میدلتون» شود، رها کرده و حالا تمام زندگی اش این است که بدل یکی از اعضای خاندان سلطنتی انگلستان باشد. خانم هایدی به همراه یک مرد که بسیار به «پرنس ادوارد» شبیه است و دو بچه در نقش خانواده سلطنتی قلابی زندگی می کنند و ظاهرا از این زندگی لذت می برد.