کد خبر: 85756

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه فعالیت‌هایی که در حوزه دینمداری می‌شود نسبت به تلاش دشمنان کمتر است گفت: آمار پرونده‌های قضایی در کشور ناراحت کننده است.

به گزارش کرمان خبر/ حجت‌الاسلام و‌المسلمین ناصر رفیعی امروز صبح در نشست بصیرت دینی با کارکنان دادگستری استان کرمان اظهار داشت: اگر معنویت دینی در کشور نبود با هجمه‌ای که دشمن علیه نظام راه‌اندازی کرده است خیلی زودتر از اینها باید کشور متلاشی می‌شد.

وی با اشاره به اینکه آمار پرنده‌های قضایی در کشور ناراحت کننده است و جای تاسف دارد که بعضی استان‌ها پیشروهستند گفت: با گزارشی که ارائه شده است آمار طلاق نیز رو به افزایش است.این استاد حوزه و دانشگاه فعالیت‌هایی مانند اربعین حسینی را نجات‌بخش جامعه دانست و افزود: موبایل‌ها، فضاهای مجازی و ارتباطات ماهواره‌ای ابزاری برای پیشروی دشمن است.

وی با بیان اینکه فعالیت‌هایی که در حوزه دینمداری می‌شود نسبت به تلاش دشمنان کمتر است خاطرنشان کرد: پیامر گرامی اسلام(ص) در حدیثی دلیل موفقیت خود را نه عامل معرفی می‌کند که باید آنها را سرلوحه کار خود قرار دهیم.
حجت‌الاسلام رفیعی با تشریح و تبیین عوامل و رمز موفقیت پیامبر گرامی اسلام(ص) در جامعه بشری گفت: اخلاص، عدالت و میانه‌روی از مهمترین عوامل موفقیت رسول خدا(ص) است.

وی با بیان اینکه اگر می‌خواهید موفق شوید برای رضای خدا کار کنید تصریح کرد: اگر با اخلاص سرکار بیاییم آن کار عبادت خدا می‌شود و حتی باید در خوردن و آشامیدن اخلاص داشته باشیم.این کارشناس دینی با بیان اینکه در زیر آسمان خدا هیچ چیز بالاتر از ایمان به خدا و کار کردن برای مردم اعتبار ندارد گفت: پیغمبر گرامی اسلام(ص) اهل بخشش بود.