کد خبر: 86478

از بانوان فوتسالیست تا دختران انقلاب

پس از قهرمانی تیم فوتسال بانوان ایران در آسیا کاربران شبکه های اجتماعی ضمن تبریک این پیروزی به مسایل مختلف آن پرداختند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، تیم ملی فوتسال بانوان ایران برای دومین بار پیاپی قهرمان آسیا شد و بر بام قاره کهن ایستاد. ملی پوشان فوتسال بانوان ایران بعدظهر امروز در یک دیدار تماشایی با نتیجه 5 بر 2 از سد تیم ژاپن گذشتند و قهرمان این دوره از مسابقات جام ملت های آسیا شدند. این در حالی بود که نیمه نخست این دیدار حساس با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسیده بود.

سارا شیربیگی ستاره فوتسال بانوان ایران در این دیدار بود و توانست سه گل از پنج گل ایران را به ثمر برساند. او همچنین در این دوره از مسابقات با به ثمر رساندن 9 گل، خانم گل این مسابقات را به خود اختصاص داد.

پس از قهرمانی تیم فوتسال بانوان ایران در آسیا کاربران شبکه های اجتماعی ضمن تبریک این پیروزی به مسایل مختلف آن پرداختند.

برخی کاربران قهرمانی دختران محجبه و اقدام سخیف برخی افراد در کشف حجاب را مقایسه کردند.

المیرا شفیعی نوشت:

دنیا ببیند بانوی ایرانی چگونه میدرخشد

قهرمانی آسیا مبارکتون باشه

زهرا موسوی توییت کرد:

خانم های محترمی که عشق ورزشگاه رفتن برای فوتبال دارید لااقل برید یه تیمی رو تشویق کنید که قهرمان آسیا شده اخه ارزش داره برید یه ساعت ریش سیبیل طراحی کنید رو صورتتون که بین اونهمه اقا با الفاظ بوووووق دار بازی تشتک سازی ورامین رو دنبال کنید؟

شقایق منطقی نوشت:

قهرمانی تیم محجبه #فوتسال_بانوان رو به همه براندازان عزیز، به ویژه مسیح علی‌نژاد، ترانه علیدوستی، مهناز افشار، باران کوثری تبریک میگم:) حجاب محدودیت نیست، اگر کِرم نداشته باشی!

کاربری با نام سلمانه توییت کرد:

حجاب دختران فوتسال روی سکوی قهرمانی VS حجاب دختران خیابان انقلاب روی سکوی قلابی

پریچهر نیز به حفظ عفت زنان ایرانی در برابر مردان پرداخت نوشت:

این صحنه هم جالبه! دختر فوتسالیست قهرمان بدون تعارف و خجالت از دست دادن به مرد نامحرم امتناع می‌کنه قوی که باشی همه مجبورند به ارزش‌هات احترام بگذارند