کد خبر: 86491

مسابقات لیگ برتر والیبال استان کرمان در مرحله نیمه‌نهایی و نهایی در ورزشگاه شهید شیرودی زرند برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، از سری مسابقات لیگ برتر والیبال استان طی برنامه‌ریزی هیات والیبال استان و باشگاه فولاد ایرانیان زرند مرحله نیمه‌نهایی و نهایی در ورزشگاه شهید شیرودی زرند برگزار می‌شود که عصر امروز و از ساعت 16 فولاد ایرانیان سیرجان به مصاف گاز بافت می‌رود.

نماینده سیرجان که با اقتدار به این مرحله حساس رسیده است و می‌تواند با برنامه، تیم خوب گاز بافت را با شکست مواجه کند تا به شگفتی‌های خود ادامه دهد، گاز بافت نیز حریف دست و پا بسته ای نیست و می‌تواند روز سختی را برای حریف خود رقم بزند.

نوید پسته سیرجان مقابل فولاد ایرانیان زرند صف‌آرایی می‌کند و تلاش خود را می‌کند که بازنده این بازی نباشد، نماینده زرند که از سرمربی حامد پورخوش سفر یکی از بهترین مربیان لیگ دست اول کشور سود می‌برد و اکثر بازیکنان فولاد ایرانیان زرند جوان و گمنام هستند، می توانند مقابل هواداران پرشور خود شگفتی ساز این دوره از مسابقات باشند.

حامد پورخوش‌سفر سرمربی تیم فولاد ایرانیان زرند که به عنوان دوم گروه و با یک شکست در مرحله گروهی به مرحله نیمه‌نهایی رسید در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: بازیکنان تیمم این لیاقت را داشتند که به جمع چهار تیم برتر صعود کنند.

وی افزود: اکثر بازیکنان بومی هستند و چند بازیکن غیر بومی داشتیم و با برنامه‌ریزی منظم در هفته سه تا چهار جلسه تمرین داشتیم که هدف مجموعه در اولین حضور صعود به چهار تیم برتر بود که این امر محقق شد.

سرمربی تیم فولاد ایرانیان زرند اظهار کرد: شرایط بسیار خوبی داریم و امیدوارم بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم و با صعود به فینال مزد زحمات خود را بگیریم. 

وی گفت: فولاد ایرانیان زرند میزبان مرحله نیمه‌نهایی و نهایی است و سعی شده که بهترین امکانات را برای تیم‌ها فراهم کنیم که میزبان خوبی باشیم و با حضور هواداران فهیم زرند بهترین عملکرد را داشته باشیم.

پورخوش‌سفر افزود: شهرستان زرند مهد والیبال است که مربیان به صورت جدی با پایه‌ها کار می‌کنند و در آینده والیبال زرند شکوفا خواهد شد و در استان حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.

وی عنوان داشت: کلاس مربیگری بین‌المللی سطح دو فدراسیون جهانی والیبال در استان مازندران شهر آمل برگزار شد و از شهر کرمان من به همراه همکارانم وحید محمدپور، علی محسنی و محمدرضا تبریزی از سیرجان در این کلاس شرکت کردیم و با موفقیت دوره را به اتمام رساندیم و مدرک مربیگری بین‌المللی را با نمره‌های خیلی خوب دریافت کردیم.

پورخوش‌سفر خاطرنشان کرد: اگر هزینه‌ای که در فوتبال می‌شود یک سوم هزینه آن به والیبال اختصاص داده شود می‌توانیم قهرمان جهان شویم در صورتی که ما در رنکینگ جهانی ششم جهان هستیم و این برای جامعه والیبال یک افتخار است.

انتهای پیام/