کد خبر: 86501

مدیر کل سازمان تامین اجتماعی استان کرمان:

علی حسینی گفت:حداقل حقوق تامین اجتماعی نهصد و بیست و نه هزار تومان است که با احتساب افزایش نوزده و نیم درصد به یک میلیون و صد و یازده هزار تومان خالص دریافتی به غیر از عائله مندی حق مسکن ، حق اولاد و غیره خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، علی حسینی مدیر کل سازمان تامین اجتماعی استان کرمان در خصوص افزایش حقوق مستمری بگیران این سازمان  ، گفت : همه ی مستمری بگیرانی که حداقل حقوق را در سال گذشته در یافت می کرده اند در سال جاری  نوزده و نیم درصد افزایش حقوق خواهند داشت .

حسینی تصریح کرد  : در راستای تصویب حقوق و دستمزد از سوی وزارت خانه ، حقوق مستمری بگیران افزایش خواهد داشت اما این افزایش حقوق برای حداقل بگیران و مازاد بگیران تامین اجتماعی متفاوت است به این صورت برای مستمری بگیران با پایه حداقل حقوق نوزده و نیم درصد و برای مازاد بگیران در کل 13 درصد افزایش حقوق در نظر گرفته شده است .

وی ادامه داد : در اردیبهشت ماه حقوق مستمری بگیران با اعمال محاسبه افزایش حقوق واریز می گردد و تفاوت افزایش حقوق فروردین ماه در خرداد ماه سال جاری اعمال خواهد شد .

مدیر کل سازمان تامین اجتماعی استان کرمان تاکید کرد : حداقل حقوق تامین اجتماعی نهصد و بیست و نه هزار تومان است که با احتساب افزایش نوزده و نیم درصد به یک میلیون و صد و یازده هزار تومان خالص دریافتی به غیر از عائله مندی حق مسکن ، حق اولاد و غیره خواهد بود .

حسینی در خصوص همسان سازی حقوق بازنشستگان با افراد شاغل ، گفت : هنوز در این زمینه موردی به ما ابلاغ نشده است که اگر ابلاغ شد به سمع شهروندان شریف کرمان  خواهیم رساند .

انتهای پیام/