کد خبر: 86513

دبیر مجمع خیران انقلابی خبر داد

دبیر مجمع خیران انقلابی گفت: با پیگیری‌های انجام شده و به همت مجمع خیران انقلابی، کلنگ‌زنی ۲ مدرسه با سازه فرهنگی و بومی عشایری برای نخستین‌بار در کشور به زمین زده شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، حجت‌الاسلام ذکریا نیکوی اظهار داشت:‌ با پیگیری‌های انجام شده و به همت مجمع خیران انقلابی، علاوه بر ساخت ۸ مدرسه در استان سیستان و بلوچستان، کلنگ‌زنی ۲ مدرسه با سازه فرهنگی و بومی عشایری دیگر که برای نخستین‌بار در کشور صورت می‌گیرد در روستاهای چاه‌اوند و شهرک خسرین زده شد و ان‌شاءالله بتوانیم زودتر افتتاح کنیم تا دانش‌آموزان سریعتر تحصیل خود را در این مدارس آغاز کنند.

دبیر مجمع خیران انقلابی بیان داشت: در بازدیدی که از مناطق جنوب شد متوجه شدیم که بسیاری از دانش‌آموزان به‌خاطر نداشتن مدرسه از تحصیل بازمانده‌اند یا در شرایط نامطلوبی به‌سر می‌برند که با همت مجمع خیران انقلابی و مهتدین خیران انقلابی در شمیرانات تهران، مجوز احداث چند مدرسه در این مناطق صادر شد.

نیکویی خاطرنشان کرد: با یاری خداوند ساخت ۸ مدرسه با سازه عشایری برای نخستین‌بار در کشور صورت می‌گیرد که در مناطق زابل، ایرانشهر، سرباز و سراوان کلنگ‌زنی و احداث شود.

معاون بسیج رسانه کشور با اشاره به ساخت یک مرکز بهداشت در منطقه سرباز اظهار داشت: در بازدیدی که مجمع خیران از منطقه سرباز داشت متوجه شدند که مرکز بهداشتی در شان مردم این مناطق ندارد و مردم برای انجام کارهای درمان و پزشکی با مشکل مواجه هستند که با پیگیری‌های صورت گرفته یک ساختمان مرکز بهداشت در این منطقه کلنگ‌زنی، احداث و تحویل مردم شد.

وی در رابطه با اقدامات مجمع خیران اظهار کرد: تمام تلاش مجمع خیران انقلابی در راستای اجرا کردن منویات مقام معظم رهبری که اهم آن اقتصاد مقاومتی است، صورت می‌گیرد که به یاری خداوند و کمک خیران کارهای بزرگی در کشور صورت گرفته است.

انتهای پیام/