کد خبر: 86558

در گفتگو با نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس مطرح شد؛

نائب کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به احتمال افزایش نرخ بنزین در کشور اظهارداشت: دولت در سال 96 قصد افزایش 60 درصدی نرخ بنزین در کشور را داشت که این امر با مخالفت صریح مجلس تحقق نیافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، هدایت الله خادمی، نائب کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به احتمال افزایش نرخ بنزین در کشور اظهارداشت: دولت در سال 96 قصد افزایش 60 درصدی نرخ بنزین در کشور را داشت که این امر با مخالفت صریح مجلس تحقق نیافت.

 

وی در ادامه اضافه کرد: دولت قصد افزایش نرخ بنزین را دارد و احتمال زیاد در نیمه اول سال جاری 10 تا 15 درصد نرخ بنزین در کشور را افزایش دهد ، این امر نیازی به اجازه و صدور مجوز از سوی مجلس نمی باشد چرا که مجلس در درصد های بالا اعمال نفوذ می کند و چون این افزایش قیمت جزئی است مجلس در آن دخالتی نمی کند.

 

 نائب کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بیان داشت: دولت از سال گذشته زمزمه افزایش نرخ بنزین را داشت و به احتمال زیاد تا پایان سال بین 10 تا 15 درصد در این بخش افزایش قیمت خواهیم داشت ، منتها تاکنون بحثی از سوی دولت در این باره مطرح نشده است.

 

انتهای پیام/