کد خبر: 86577

جمعی از اساتید و کارکنان پر تلاش دانشگاه پیام نور کرمان در پیامی از عملکرد دکتر پور ابراهیمی در ارتباط با وضعیت آن ها انتقاد کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر:    

امام جعفر صادق علیه السلام:

اذَا اِتَّهَمَ المُؤمِنُ أخَاهُ اِنمَاثَ الإیمَانُ مِن قَلبِهِ کَمَا یَنمَاثُ المِلحُ فی المَاءِ.

هرگاه مؤمن به برادر (دینی) خود تهمت زند، ایمان در قلب او ناپدید می شود همچنان که نمک در آب حلّ میشود.

بسمه تعالی

 

جناب آقای دکتر پورابراهیمی داورانی

نماینده مردم شریف کرمان و راور

با سلام و آرزوی قبولی طاعات در ماه میهمانی خدا

 خبری در کانال اطلاع رسانی جنابعالی منتشر گردید مبنی بر تذکر جنابعالی به مسئولین وزارت علوم، و خواستار رسیدگی به سوء مدیریت در دانشگاه پیام نور استان کرمان شدید.

در ابتدا خوشحال شدیم که جنابعالی به عنوان نماینده ملت بعد از شش سال به یاد این دانشگاه افتادید و پیگیر وضعیت دانشگاه پیام نور شده اید، که بعدا متوجه شدیم موضوع چیز دیگری بوده است و این خوشحالی زودگذر بود.

آیا جنابعالی از وضعیت معیشتی و رفاهی اساتید و کارکنان پرتلاش این دانشگاه در  ۵ سال اخیر که به شدت تحت فشار اقتصادی هستند خبر دارید؟ اگر مطلع هستید و کاری نکردید که در حق این قشر کوتاهی و ظلم کردید؛ اگر بی اطلاعید، این مسئله با شما که در این دوره وظیفه سنگین وکالت مردم نجیب و شریف دیار کریمان را بر عهده دارید سنخیتی ندارد.

آقای نماینده!  آیا از وضعیت امنیت شغلی و استخدامی کارکنان دانشگاه پیام نور کشور اطلاع دارید؟ اگر یک بار و فقط یک بار در طول این سالها برای بهبود وضعیت شغلی این قشر پیگیری و یا مکاتباتی داشته اید، لطفا مستندات آن را منتشر نمایید.

بعنوان عضوی از کمیسیون اقتصادی بفرمایید در تصویب بودجه سالیانه دولت در طول این سالها چه قدم هایی برای افزایش بودجه دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی کشور و  استان از جمله دانشگاه پیام نور برداشته اید؟

آقای پورابراهیمی! بفرمایید در طول این سالها چند بار به دانشگاه پیام نور آمدید؟ چند بار پای درد دل پرسنل و دانشجویان این دانشگاه نشستید؟

اینکه بعد از این همه سال بی تفاوتی، عنوان می شود بدلیل اینکه منتسبین به جنابعالی در دانشگاه از پُست ها و سمت های اجرایی کنار گذاشته شده اند، جنابعالی تریبون مجلس را که باید پژواک صدای حق و راستگویی و مشکلات مردم باشد را به ایراد اتهاماتی به مدیریت یکی از مراکز دانشگاهی تخصیص می کند با سوگند نمایندگی که یاد کردید همخوانی دارد؟

یقینا مسئولین دانشگاه حق دارند که از عملکرد خود دفاع نمایند. اما بعنوان بخشی از جامعه بزرگ خانواده پیام نور از بی تفاوتی ها و بی مهری های جنابعالی در طول این سالها گلایه مند هستیم.

امیدواریم در طول مدت باقی مانده از دوران کوتاه نمایندگی تان، واقع بینانه و به دور از تمایلات شخصی و  سیاسی، در مسیر خدمت به موکلین خود گام بردارید.

 

و من الله التوفیق

منبع :پویان نیوز