کد خبر: 86584

یوسفیان ملا مطرح کرد؛

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به عدم تشکیل جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی اظهارداشت: متاسفانه جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از 5 ماه گذشته تا کنون تشکیل نشده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، عزت‌الله یوسفیان‌ملا عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا اظهارداشت: متاسفانه جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از 5 ماه گذشته تا کنون تشکیل نشده است .

 

وی در ادامه در خصوص دلیل عدم تشکیل جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: از دلیل عدم برگزاری جلسات این ستاد بی خبر هستیم و تا کنون هم نامه ای در این باره به ما ارسال نشده است.

 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا در جلساتی که تشکیل می شد به بررسی پرونده هایی همچون مهدی جهانگیری (بردار معاون اول رئیس جمهور ) رسیدگی شده بود یا خیر؟ بیان داشت: در جلساتی که قبلا در این ستاد تشکیل شده است حرف و حدیثی در خصوص تخلفات مهدی جهانگیری بیان و به این موضوع رسیدگی نشده است.

 

یوسفیان ملا با بیان اینکه جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی دیگر برگزار نمی شود، گفت: آخرین جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی که برگزار شد، دوشنبه سوم مهر سال گذشته بوده است و تا به امروز جلسه ای در این ستاد تشکیل نشده است.

 

وی ادامه داد: بعد از تشکیل دولت دوازدهم تنها یک بار جلسه ستاد برگزار شده است؛  ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در سال گذشته تنها سه جلسه برگزار کرد این در حالی است که قبل از این هر 2 هفته یک بار جلسات ستاد برگزار می شده است.

 

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با اشاره به پیگیریهای انجام شده برای برگزاری جلسات ستاد، گفت: هم با رئیس جمهور و همچنین با آقای لاریجانی  در این زمینه صحبت کرده ام اما از آنجا که محل ستاد در دفتر معاون اول رئیس جمهور است، متاسفانه هنوز جلسات ستاد برگزار نشده است. 2 بار هم با خود آقای جهانگیری بعنوان رئیس این ستاد صحبت کردم که ایشان قول مساعد داد تا جلسات ستاد را فعال کند اما هنوز اقدامی نشد.

 

 

یوسفیان ملا خاطر نشان کرد: در اوایل اردیبهشت ماه آقای جهانگیری در مصاحبه ای اعلام کرد که جلسه ستاد در همین ماه برگزار می شود اما اردیبهشت ماه هم تمام شد و باز وعده جهانگیری محقق نشد؛ آقای جهانگیری اعلام کرد که در جلسه ستاد توضیح می دهد که چرا تا کنون جلسات برگزار نشد اما جلسه ای برگزار نشد که وی توضیح دهد.

انتهای پیام/