کد خبر: 86598

برخی منابع محلی اعلام کردند علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان استعفا خود را تقدیم وزارت کشور کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، به گفته برخی منابع محلی علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان استعفا خود را تقدیم وزارت کشور کرده است.

گفته می شود وزیر کشور هم به صورت شفاهی با استعفای رزم حسینی موافقت کرده است.

محمد رضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور گفت: آنچه که مشخص است علیرضا رزم‌حسینی استاندار کرمان استعفای خود را به وزیر کشور ارائه کرده و به صورت شفاهی نیز این استعفا مورد موافقت قرار گرفته  است.

وی در رابطه به دلایل استعفای رزم‌حسینی استاندار کرمان عنوان کرد: در صحبت‌هایی که با استاندار کرمان داشتم رزم‌حسینی علت استعفای خود را مشکلات شخصی و خانوادگی عنوان کرده است.

نماینده مردم کرمان و راور با بیان اینکه در هر صورت مجمع نمایندگان استان کرمان باید سریعا برای آینده استان تصمیم‌گیری کند گفت: مجمع نمایندگان استان کرمان در رابطه با استعفای استاندار و آینده استان به زودی برگزار می‌شود.

حمید مولانوری معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمان  در خصوص اخبار منتشر شده در زمینه استعفای علیرضا رزم حسینی استاندار استان کرمان اظهار کرد : ما نیز حرف و حدیث هایی در این خصوص شنیده ایم و نمی توانیم این موضوع را تایید کنیم .

وی گفت : اکنون استاندار کرمان برای حضور در جلساتی در تهران بوده اند و هنوز از وزارت کشور و از جانب وی چیزی در این زمینه اعلام نشده است .

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمان در خصوص قبول استعفای رزم حسینی توسط وزیر کشور خاطر نشان کرد : در این رابطه نیز فقط سخنانی شنیده شده است و استاندار امشب از ماموریت تهران باز می گردد تا موضوع مشخص شود .

انتهای پیام/