کد خبر: 86616

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس خبر داد

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: در نشستی با وزیر جهاد کشاورزی، مقرر شد وام‌هایی که کشاورزان دریافت کردند امهال شود و مهلت بیشتری برای پرداخت وام‌های سررسید شده اخذ و جریمه تأخیر بازپرداخت وام‌ها بخشیده شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، یحیی کمالی‌پور امروز در رابطه با نتایج جلسه اخیر خود با وزیر جهاد کشاورزی در رابطه با مشکلات کشاورزان حوزه انتخابیه خود اظهار داشت: ما از زمانی که مشکلات در حوزه کشاورزی داشتیم در کنار مردم بودیم وزیر مربوط را مورد استیضاح قرار دادیم از وی سؤال و جلسات متعددی برگزار کردیم تا در نهایت خرید تضمینی محصولات را توانستیم به سامان برسانیم.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه درست است با خرید تضمینی محصولات شاید مردم سود نکنند اما نگذاشتیم ضرر چندانی هم کنند، افزود: در کنار آن در تلاش هستیم وام‌هایی که کشاورزان دریافت کردند امهال کنیم و مهلت بیشتری برای پرداخت وام‌های سررسید شده برایشان بگیریم و جریمه تأخیر بازپرداخت وام‌ها بخشیده شود.

وی با بیان اینکه در نظر داریم برای کشاورزان طرح سرمایه در گردش را اجرایی کنیم، افزود: بیمه محصولاتشان که تاکنون پرداخت نشده را پیگیری کردیم و وزیر دستور داد در اسرع وقت پرداخت شود.

کمالی‌پور خاطرنشان کرد: وزیر کشاورزی در زمینه‌های متعددی قول مساعدت داد و اینکه در بحث تجمیع وام‌ها با کشاورزان همکاری کنند.

 

وی با اشاره به تشکیل هیأتی به منظور در نظر گرفتن تسهیلاتی برای افرادی که در نظر دارند وام‌های خود را تسویه کنند، ادامه داد: صورت جلسه مذکور در اختیار نمایندگان قرار گرفت تا پیگیری‌های لازم انجام شود.

انتهای پیام/