کد خبر: 86634

رزم‌حسینی در آخرین صحبت‌هایش با مردم کرمان مطرح کرد

استاندار کرمان گفت: طرح جامع الگوی کشت استان را در بخش خصوصی و با هزینه خودم دنبال می‌کنم، چون آینده خوبی در حوزه آب نداریم و کشاورزی ما در حال نابودی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، علیرضا رزم‌حسینی در آخرین صحبت‌های خود به عنوان استاندار کرمان در جلسه شورای اداری استان اظهار داشت: عذرخواهی می‌کنم از مردم کرمان که نتوانستم کار خود را در استان ادامه دهم.

وی عنوان کرد: اگر کاستی، نقص و کوتاهی از سوی بنده بود از این بابت از ملت کرمان عذرخواهی می‌کنم و اگر کسانی رنجیده خاطر شدند طلب عفو و حلالیت دارم.

رزم‌حسینی از همکاران خود در دولت یادزهم و دوازدهم، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دوره نهم و دهم، مدیران اجرایی، مشاوران جوان، اعضای شورای تامین، شوراهای اسلامی، نیروهای انتظامی و نظامی قدردانی کرد.

وی خاطرنشان کرد: ائمه جمعه در مثلث توسعه اقتصادی همکاری خوبی داشتند و دیگر ارکان مثلث توسعه اقتصادی در عین اختلاف سلیقه، اما همراه و همدل حضور یافتند و در کارهای صورت گرفته مشارکت داشتند.

استاندار کرمان گفت: از همه گروه‌های سیاسی قدردانی دارم و اگر هم نتوانستم خواسته‌های آنها را برآورده کنم، عذرخواهی می‌کنم.

وی گفت: اصحاب رسانه در این سال‌ها بدون چشم‌داشت در سفرهای مختلف ما را همراهی کردند و از همه مدیرانی که موجب تغییر آنها شدم و رنجیده‌اند، عذرخواهم.

وی گفت: ساختار اداری ما به گونه‌ای است که در انتخاب مدیران استانی سهم دارد و تقصیر کسی هم نیست، اما همه تغییرات را می‌پذیریم و از انهایی که تغیر یافتند عذرخواهی می‌کنم.

رزم‌حسینی ابراز داشت: تشکر از شخص رئیس جمهور و وزرای دولت یازدهم و دوازدهم که استان کرمان را حمایت کردند.

استاندار کرمان ادامه داد: داوطلبانه از این مسولیت کنار رفتم و تغییرات اخیر را برای کار جدیتری در استان می‌خواستیم، اما قسمت نبود که ادامه دهم.

وی تصریح کرد: طرح جامع الگوی کشت استان را در بخش خصوصی و با هزینه خودم دنبال می‌کنم، چون آینده خوبی در حوزه آب نداریم و کشاورزی ما در حال نابودی است.

وی افزود: این طرح را جزو دغدغه خود می‌دانم که زمان برای اجرا نشد، اما با هزینه خودم آن را دنبال می‌کنم و امیدوارم طرح عمل‌گرایانه در استان کرمان اجرایی شود.

انتهای پیام/