کد خبر: 86651

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه هر چه جلوتر می‌رویم مسئله دفاع از فلسطین و روز قدس حساس‌تر می‌شود گفت: امروز دست‌های پنهان برخی کشورهای عربی منطقه در کمک به اسرائیل آشکار شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیداد‌‌ی‌سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار‌داشت: روز قدس یکی از روزهایی است که به ابتکار امام خمینی(ره) و با هدف دفاع از مردم مظلوم فلسطین، دفاع از همه مظلومان جهان اسلام، عالم و انسانیت نامگذاری شده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اهمیت این روز بزرگ بیان کرد: در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همه کسانی که حداقل چند هفته روزه گرفتند در صفوف متحد و به هم فشرده در دفاع از آرمان‌های فلسطین با وحدت و شعار واحد علیه استکبار جهانی به ویژه رژیم جعلی اسرائیل راهپیمایی کرده و اعتراض خود را به جهان اعلام می‌کنند.

وی با بیان اینکه ما هر چه جلوتر می‌رویم مسئله دفاع از فلسطین و روز قدس حساس‌تر می‌شود گقت: حساسیت این مسئله به آن دلیل است که تا دیروز دست‌های پنهانی وجود داشته که به ظاهر از فلسطین و آرمان‌های آن دفاع می‌کرده اما متاسفانه امروز رسما در کنار اسرائیل قرار گرفته است.

علیداد‌‌ی‌سلیمانی با ابراز امیدواری از حضور یکپارچه و گسترده مردم در روز قدس امسال افزود: حضور گسترده مردم در این راهپیمایی برای استکبار جهانی و به ویژه رژیم غاصب اسرائیل پیام‌های مهم و گسترده‌ای به همراه دارد.

وی با اشاره به اینکه نکته مهم و پیام امسال روز قدس این است که دفاع از مردم مظلوم فلسطین و مظلومان عالم از آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران و یکی از اصول اصلی نظام جمهوری اسلامی گفت: امیدواریم هر چه زودتر شاهد پیروزی نهایی مردم فلسطین و شکست استکبار جهانی باشیم.

انتهای پیام/