کد خبر: 86672

پیکر مطهر شهید "سنجری"، شهید امنیت بر دستان مردم شهید پرور جیرفت تشییع و تدفین شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، پیکر استوار یکم فردین سنجری صبح امروز با حضور مردم و مسئولان استانی و منطقه‌ای در جیرفت تشییع و تدفین شد.

حجت‌الاسلام محمدحسین ایروانی رئیس عقیدتی سیاسی فرمانده انتظامی استان کرمان در این آئین اظهارداشت: شهید سنجری از خداوند شهادت خواسته تا امروز این مهم نصیبش شده است.

وی با بیان اینکه کسانی که در راه خداوند کشته و شهید می‌شوند با خداوند معامله کردند گفت: امروز به برکت خون شهیدان، امنیت در کشور ما بسیار مطلوب است.

رئیس عقیدتی سیاسی فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه امنیت امروز این سرزمین را مدیون خون شهدا هستیم، گفت: امروز جوانان ما در خارج از مرزها جنگ می‌کنند و شهید می‌شوند تا از آرمان‌های اسلام و انقلاب دفاع کنند.

وی با بیان اینکه کسانی که شبانه روز برای امنیت و آسایش مردم تلاش می‌کنند آنها هم اجری کمتر از شهدا ندارند تصریح کرد: اگر شهدا نبودند ما امروز هیچگونه امنیت و آرامشی نداشتیم.

ایروانی با اشاره به اینکه شهید سنجری با اخلال‌گران  مبارزه کرد و به درجه رفع شهادت رسید که اجر آن با خداوند است تصریح کرد: همه مردم در ایجاد امنیت سهم دارند و باید در تحقق این مسئله مهم به کمک نیروی انتظامی بیایند و در حفظ امنیت خود مردم هم کمک کنند.

وی با بیان اینکه وظیفه ما است که در ایجاد امنیت ایستادگی کنیم و این مهم یکی از مصادیق امر به معروف و نهی از منکر است افزود: پیام خون شهدا استقامت است و شهدا رفتند و ما باید از مقاومت باز نایستیم و راه شهدا را ادامه دهیم.

انتهای پیام/