کد خبر: 86682

فریبا متخصص؛

بازیگر سریال «رهایم نکن» گفت: آذر فردی جدی و امروزی است و علاوه بر اینها تجربه تشکیل خانواده و فرزند را ندارد اما خیلی از اتفاق‌ها را برای حاج رسول هدایت می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، «فریبا متخصص» بازیگر سریال «رهایم نکن» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، با اشاره به حضورش در این سریال گفت: نقشی که در «رهایم نکن» بازی می‌کردم، کاملا متفاوت از نقش مرضیه در سریال شهرزاد است. آذر فردی جدی و امروزی است و علاوه بر اینها تجربه تشکیل خانواده و فرزند را ندارد اما خیلی از اتفاق‌ها را برای حاج رسول هدایت می‌کند. در این مدت سعی کردم تا از فضای شهرزاد دور شوم و امیدوارم که موفق شده باشم. 

بازیگر سریال «شهرزاد» درباره ابتدای حضورش در «رهایم نکن» گفت: روزهای شروع ضبط رهایم نکن کمی گیج بودم چراکه مرضیه در من ته نشین شده بود و خیلی متمرکز شدم و تلاش کردم تا بازی‌ام بیرون نزند تا مخاطب آذر را شبیه به مرضیه ببیند. دوست داشتم که این دو نقش متفاوت باشند و از این کار به کار دیگر هم دوست دارم در تمامی آثاری که بازی می‌کنم  این تفاوت احساس شود.

این بازیگر ضمن اشاره به اینکه مدتی است کمتر در تلویزیون حاضر شده است، گفت: در این سالها کمتر در تلویزیون حضور داشتم و از طرفی تولید شهرزاد هم نزدیک 3 سال طول کشید و عملا نمی‌توانستم سریال دیگری را قبول کنم. درست است که اواسط تولید وقفه می‌افتاد و این امکان هم وجود داشت که همیشه آفیش نباشم، اما گهگاهی کارهای کوچکی انجام می‌دادم.

بازیگر سریال «زمانه» درباره عرصه رادیو و نمایش رادیویی نیز گفت: خانه اولم تئاتر است چراکه کارم را از تئاتر شروع کردم و بعد به سمت تلویزیون و رادیو آمدم. اما به دلیل اینکه استخدام صدا و سیما بودم در رادیو هم حضور داشتم و مهرماه سال گذشته بازنشسته شدم، اما کماکان قطع همکاری نکردم چونکه نمی‌شود هیچکدام از این شاخه‌ها را رها کرد،‌ هر کدام از این ژانرها مثل بچه‌های آدم هستند و باید همه را در کنار هم نگه داشت.

وی با اشاره به حضور در کارهای مناسبتی ماه رمضان، گفت: تا به حال پیشنهاد سریال ماه رمضان داشتم، اما به این دلیل که همه یک ماه مانده به پخش پیشنهاد می‌دادند قبول نمی‌کردم و دلیل اصلی که رهایم نکن را قبول کردم این بود که 8 ماه زودتر از ماه رمضان پیشنهاد شد.

متخصص درباره جذابیت‌های این سریال ماه رمضانی نیز بیان داشت: حضور عسگرپور و همچنین متن خوبی که این سریال دارد مرا جذب کرد. متن این سریال در تمام خانواده‌ها هست و هیچکس نمی‌تواند بگوید چنین چیزی در خانواده ما نیست. به هر حال زمانیکه در خانواده‌ای چند خواهر و بردار باشند مسائل ارث و میراث بینشان بوجود می‌آید و هر چه فرزندان از مسائل مالی بگذرند و کوتاه بیایند ممکن است نوه‌ها کوتاه نیایند و تا همیشه تاریخ این مسائل وجود خواهد داشت.

بازیگر سریال «زمانه» زمان حضورش در یک سریال را معطوف به نتیجه کرد و افزود: درست است که 8 ماه برای بازی در یک کار زیاد است اما نتیجه مهم است که مطمئن بودم کار خوبی خواهد شد چراکه درگیر شتابزدگی نبود و با طمانینه، درایت و هوشیاری کارگردان مقابل دوربین رفت. «رهایم نکن» ریتم خوبی دارد و خوش ساخت است و از آنجایی که عسگرپور سریال‌هایش را هم سینمایی می‌سازد، کارهایش را دوست دارم.

وی ضمن بیان اینکه تا به حال نقش منفی بازی نکردم، گفت: تا به حال نقش منفی بازی نکردم یا شاید بهتر باشد بگویم هیچگاه پیشنهاد نقش منفی نداشتم. این در حالی است که یک بازیگر می‌تواند تمامی نقش‌ها را بازی کند و فقط یک بُعد ندارد. 

 

این بازیگر در پایان «رهایم نکن» را در استقبال مردمی موفق دانست و افزود: فکر می‌کنم با توجه به موضوع و قصه جذاب سریال و اینکه از شبکه سه پخش می‌شود مخاطب هم کار را دوست داشته باشد. 

به گزارش فارس، سریال «رهایم نکن» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور و تهیه کنندگی علی پورکیانی هر شب ساعت 20:45 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

انتهای پیام/