کد خبر: 86710

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس خبر داد

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد درمجلس شورای اسلامی گفت: مجوز ساخت مجتمع توانبخشی ایثارگران جنوب کرمان در شهرستان جیرفت صادر شد که به‌زودی ساخت این مجتمع آغاز می‌شود.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، یحیی کمالی‌پور اظهار داشت: ترویج فرهنگ ایثار در سطح جامعه می‌تواند قدم مؤثری در مقابله با هجمه‌های دشمن داشته باشد که این روزها قصد کمرنگ کردن این فرهنگ را دارد.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمن سعی دارد روحیه شهادت‌طلبی را در میان جامعه انقلابی ما از بین ببرد و از هر طریقی قصد چنین کاری را دارد، افزود: در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری نیازمند این هستیم که یاد و خاطره شهدا را زنده نگه‌ داریم و ایثارگران و خانواده‌های آنها را محترم بشماریم و هر خدمتی که بتوانیم به آنها انجام دهیم.

وی افزود: جنوب استان کرمان با توجه به مسافتی که با مرکز استان دارد ایثارگران این منطقه با مشکلاتی مواجه هستند و باید به مرکز استان برای انجام امورات مربوط به ایثارگری بروند که بعضا باید در نوبت قرار بگیرند تا به آنها خدمت‌رسانی شود.

کمالی‌پور بیان داشت: در دیدار اخیر با معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور مجوز ساخت مجتمع توانبخشی ایثارگران جنوب کرمان در شهرستان جیرفت صادر شد که به‌زودی ساخت این مجتمع آغاز می‌شود.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: هزینه ساخت این مجتمع با فروش زمینی مربوط به بنیاد شهید و امور ایثارگران در شهرستان جیرفت تامین و مابقی از منابع محلی و استانی فراهم می‌شود که امیدواریم بتوانیم خدمتی به این قشر انجام بدهیم.

انتهای پیام/