کد خبر: 86721

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس مصرانه به دنبال اجرای این طرح است گفت: مجلس همواره این موضوع را در جلسات مختلف از دولتی ها مطالبه داشته و پیگیر این موضوع است ولی باید معاون رئیس جمهور در این باره پاسخ دهند و دلایل را برای مردم تشریح کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، محمد حسین فرهنگی، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به عدم راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایای مسئولان از سوی دولت و دلیل این امر اظهارداشت: سامانه ثبت حقوق و مزایای مسئولان باید از سال گذشته طراحی و به اجرا در می آمد که متاسفانه به دلیل اهمال کاری های دولت این امر تا به امروز بوقوع نپیوسته است.

 

وی در ادامه اظهارداشت: درباره این موضوع قاعدتا باید معاونت منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی یعنی آقای نوبخت درباره عدم اجرایی شدن و طراحی این سامانه پاسخ دهند و بگویند علت تاخیر یکساله در اجرای این چه بوده است و دلایل را به استماع مردم و نمایندگان برسانند.

 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس مصرانه به دنبال اجرای این طرح است، گفت: مجلس همواره این موضوع را در جلسات مختلف از دولتی ها مطالبه داشته و پیگیر این موضوع است ولی باید معاون رئیس جمهور در این باره پاسخ دهند و دلایل را برای مردم تشریج کنند.

 

فرهنگی در پایان گفت: مجلس در برنامه ششم توسعه دولت را مکلف کرده است تا برای پیشگیری از وقوع مواردی از قبیل فیش های نجومی و دریافت های غیر متعارف از سوی برخی از مسئولان سامانه ثبت حقوق و مزایا را  راه‌اندازی کند تا شفاف سازی در دولت صورت پذیرد.

 

انتهای پیام/