کد خبر: 86734

در شورای برنامه‌ریزی استان مصوب شد

با تصویب شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان کرمان، به منظور حل مشکلات ناشی از کمبود برق ساعت کاری ادارات استان کرمان طی تیر ماه به ساعت 6 تا 13 تغییر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، جعفر رودری رئیس سازمان مدیریت برنامه‌ریزی استان کرمان پیش از ظهر امروز در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان کرمان با اشاره به بودجه تخصیصی استان کرمان در سال 96 گفت: بیش از 793 میلیارد تومان تخصیصی بودجه به استان کرمان واصل شد که 426 میلیارد تومان آن اسناد خزانه دو ساله بود. 

رئیس سازمان مدیریت برنامه‌ریزی استان کرمان بیان داشت: تاکنون 55 درصد این اعتبارات جذب شده و با توجه به جلسات متعددی که داشتیم، 45 درصد آن باقیمانده است و باید به هر شکل این ظرفیت برای استان نهایی شود و دستگاه‌ها تعهد دادند تا 15 تیر ماه، مجموع اعتبار را جذب می‌کنند.

رئیس سازمان مدیریت برنامه‌ریزی استان کرمان گفت: 30 میلیارد تومان هم اسناد خزانه سه ساله داشتیم که کار جذب آن مقداری دشوارتر است و فقط 6 درصد آن جذب شده است. 

رودری عنوان کرد: تخصیص سال 97 بالغ بر یک هزار و 400 میلیارد تومان است که 628 میلیارد تومان آن تخصیص داریم و عمده آن هم اسناد خزانه است.

وی تصریح کرد: از 866 میلیارد تومان اعتبار توزیع شده در استان کرمان بیش از 290 میلیارد تومان در حوزه مرتبط با آب و خشکسالی استان قرار گرفته و یکسری اعتبارات هم در شورای برنامه‌ریزی آینده تصمیم‌گیری و توزیع نهایی می‌شود که با اولویت مسائل آب استان خواهد بود.

 در این نشست به منظور حل مشکلات ناشی از کمبود برق ساعت کاری ادارات استان کرمان طی تیر ماه به ساعت 6 تا 13 تغییر کرد. 

انتهای پیام/