کد خبر: 86735

دادستان جیرفت خبر داد

دادستان عمومی و انقلاب جیرفت از بررسی سه پرونده اختلاس با همکاری سربازان گمنام امام زمان(عج) در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، محمدرضا استایی فرمانده سپاه جیرفت ظهر امروز در دیدار با دادستان این شهرستان به مناسبت آغاز هفته قوه قضائیه اظهار داشت: اگر همه دستگاه‌ه اعم از متولیان فرهنگی، اقتصادی و سیاسی به سهم خود وظیفه خود را به نحو احسن انجام می‌دادند، امروز شاهد این حجم مردم در راهروهای دادگاه و این تعداد پرونده نبودیم.

وی بیان داشت: وقتی می‌شنویم، یک اختلاسی در اداره‌ای صورت گرفته این موجب بدبینی مردم نسبت به نظام خواهد شد.

استایی تصریح کرد: از دادستان به لحاظ تعامل همه‌جانبه با سپاه و بسیج تشکر می‌کنم، این تعامل سبب بهبود کارایی و همکاری نیروهای سپاه، بسیج، اداره اطلاعات و نیروی انتظامی شده است.

حسین سلامی دادستان جیرفت نیز در این دیدار اظهار داشت: در بحث اقتصادی با همکاری ماموران گمنام امامزمان (عج) سه پرونده اختلاس را در حال پیگیری هستیم و به شدت مسائل اقتصادی را رصد می‌کنیم.

وی گفت: سن مصرف قلیان در پسران و دختران در شهرستان خیلی پایین آمده به نحوی که دانش‌آموز مازنگ تفریح به بیرون مدرسه می‌رود قلیان می‌کشد و برمی‌گردد ، نگاه ما این است که مصرف قلیان سنگر اول است و بعد از آن کارهای دیگر و سایر جرم‌ها صورت می‌گیرد پس باید جلوی آن گرفته شود.

دادستان جیرفت بیان داشت: گشت‌های محله‌ای بسیج تاثیر بسزایی در کاهش جرائم به ویژه سرقت‌ها در سطح شهرستان داشته و کمک خوبی در بحث ایجاد آرامش و امنیت به شهروندان بوده‌اند.

انتهای پیام/