کد خبر: 86742

صورت خود را بر شش گوشۀ ضریح ارباب نهادی و چشم‌ها را با زلال اشک شستشو دادی و بر آستان حسین(علیه السلام) بوسۀ ارادت نشاندی.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، صورت خود را بر شش گوشۀ ضریح ارباب نهادی و چشم‌ها را با زلال اشک شستشو دادی و بر آستان حسین(علیه السلام) بوسۀ ارادت نشاندی.

می‌دانم در دل با آقای بی‌کفن چه نجوا کردی.

تو می‌پنداری که از قافلۀ شهدا جا مانده‌ای؛ حال آن‌که قافله‌سالار شهدای دوران خود هستنی.

می‌دانم که دلتنگ زنگی‌آبادی، ماهانی، یوسف‌الهی، میرحسینی، کاظمی، الله‌دادی، بادپا و صدها یاروفادار هستی، اما همچنان راضی باش به رضای الهی در طول عمر باعزتت.

ای که به فرمودۀ رهبر عزیزمان شهید زنده لقب گرفته‌ای، در این وانفسای نامردمی‌ها که دامن بسیاری از به ظاهر مردان را گرفته، مپسند که رهبرم تنها شود.

برای رفتن و پیوستن به شهدا تضرع مکن، می‌دانم که همیشه می‌گویی این بهترین دعاست، اما ای مالک اشتر علی، همچنان دست قدرتمند علی باش برای نابودی کفر و شرک و نفاق جهانی.

شنیده‌ام که از بی‌مهری برخی مدعیان مسئولیت رنج می‌بری، قدر تو را آنان می‌دانند که دل در گرو کدخدا ندارند، هیچ می‌دانی که این‌روزها خط کش سنجش حق و باطل شده‌ای؟

آنانکه نشان لیاقت را با سکه‌های بیت‌المال خرج «هیچ» می‌کنند، نمی‌فهمند که در سایه‌سار مجاهدت تو و یاران تو جولان می‌دهند.

ای سردار سرافراز اسلام! استکبار جهانی، ارتجاع عرب و صهیونیسم بین‌الملل از مجاهدت بی‌امان شما آن‌چنان سیلی خورده‌اند که گیج و منگ شده‌اند همچنان با ایمان و اراده بر خصم بتاز و نگران وادادگان داخلی مباش که دعای امام و امت بدرقه‌ی راه شماست.

امروز همه‌ی صحنه‌ها در یمن، غزه، سوریه و دیگر نقاطِ نبرد، تکرار کربلاست و تو سفیر انقلاب جهانی مهدی(عجل) هستی که یأس و نومیدی در وجودت راه ندارد؛ همچنان با صلابت بر دشمن بتاز که ان‌شاءالله صبح ظفر نزدیک است.

آذر همتی