کد خبر: 86744

بازیکن سابق راه آهن تهران:

بازیکن سابق راه آهن تهران گفت: تیم ملی ایران مقابل پرتغال باید از موقعیت‌های خود بهترین استفاده را ببرد و با خودباوری که دارند مطمئنا پیروز میدان خواهند بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، جواد قلاجوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمان در ارتباط با بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل پرتغال گفت: تیم ملی فوتبال ایران دو بازی قابل قبول اهالی فوتبال در مقابل مراکش و اسپانیا انجام داده و بسیار خوب درخشیده و در کل یک سیستم دفاعی بسیار عالی و بدون نقص داشته و تمام اهالی فوتبال و کارشناسان رضایت خود را از این دو بازی در تمام رسانه‌های گفتاری و نوشتاری اعلام کرده‌اند.

بازیکن سابق تیم راه آهن تهران گفت: تیم ایران هم‌اکنون با کسب سه امتیاز از دو بازی در گروه خود در جایگاه سوم قرار دارد که با یک بازی دیگر که باقیمانده در مقابل پرتغال می‌تواند سرنوشت خود را در روسیه برای ماندن و صعود به مرحله بعد و یا بسته شدن پرونده تیم ملی ایران در جام ۲۱ روسیه تعیین کند.

سرپرست کنونی تیم فوتسال ورزش و رسانه کرمان گفت: ایران در این بازی طبیعی است که نباید مانند دو بازی قبل دفاعی مطلق بازی کند و باید مانند پس از خوردن گل مقابل اسپانیا بازی کند و در صورت امکان ضربه ایستگاهی در حوالی منطقه جریمه به تیم حریف ندهد چرا که رونالدو در زدن این ضربات بسیار استاد و کار بلد است.

قلاجوری گفت: طبیعی است تیم ملی ایران دارای یک سرمربی کارکشته و کاربلد در نیمکت خود دارد که شناخت کافی و وافی از تیم پرتغال دارد و مطمئن باشیم که در تیم پرتغال هم آنالیزورهایی هستند که کی‌روش و تیم ملی ایران را کامل می‌شناسند.

وی عنوان کرد: تیم ملی باید از موقعیت‌های خود بهترین استفاده را ببرند که مطمئنا پیروز میدان خواهند بود البته بازیکنان تیم ملی ایران که به خودباوری رسیده‌اند و باید بدانند که برنده شدن درمقابل تیم پرتغال بسیار کار ساده‌ای است چون کلیه اعضا تیم و کادر فنی پرتغال از دو بازی که ایران انجام داده است وحشت و هراس خود را دارند.

قلاجوری ادامه داد: با یک دفاع منطقه‌ای و دوندگی مانند دو بازی قبل و با هوشیاری بیش از دو بازی قبلی می‌توانند با پیروزی در پایان۹۰ دقیقه جشن صعود به مرحله بعد را در داخل زمین بگیرند.

انتهای پیام/