کد خبر: 86777

مدیر آموزش وپرورش رودبار جنوب طی بازدیدی که به همراه بازرس سازمان سنجش از حوزه های امتحانی داشت از رقابت 1319داوطلب در آزمون سراسری 97دراین شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از رودبار ما،تیرماه که از راه می‌رسد استرس و امید و هیجان آزمون‌های ورود به دانشگاه را با خودش می‌اورد. هرسال با نزدیک شدن به فصل تابستان و گرم شدن هوا، تب کنکور هم داغتر از گذشته می‌شود و پشت کنکوری‌هایی که یک سال تمام فکر و ذکرشان را روی کنکور معطوف کرده بودند برای شرکت در آزمون و ورود به دانشگاه مدنظرشان آماده می‌شوند.

دانش آموزان رودباری هم با شوق و ذوق زیادی بر سر این ماراتن بزرگ حاضر شدند تا با جدا شدن سهمیه دانشگاه فرهنگیان با خیال راحتری به رقابت با سایر دانش آموزان بپردازند.

بازرس سازمان سنجش به همراه مدیر آموزش وپرورش این شهرستان، با حضور در محل برگزاری کنکور سراسری رشته علوم تجربی دختران و پسران ، با توجه به تاکیدات قبلی  آموزش وپرورش این شهرستان مبنی بر اهمیت ایجاد فضایی آرام و بدون دغدغه برای دانش آموزان شرکت کننده در کنکور سراسری ، از نزدیک بر روند برگزاری کنکور در شهرستان نظارت نمود.

محمد شیرازی مدیر آموزش وپرورش رودبار جنوب در حاشیه این بازدید به خبرنگار ما گفت: در گروه آزمایشی علوم تجربی321نفر در گروه آزمایشی ریاضی فیزیک 49نفر در گروه آزمایشی علوم انسانی 834نفر در گروه آزمایشی هنر 34نفر در گروه آزمایشی زبان‌های خارجی 68نفر در 13 حوزه به مدت ۲ روز با یکدیگررقابت کردند.

وی درادامه یاد آورشد: براساس برنامه زمانی اعلام شده آزمون عمومی و اختصاصی داوطلبان گروه‌های آزمایشی علوم انسانی و گروه آزمایشی علوم ریاضی در صبح و آزمون عمومی اختصاصی گروه آزمایشی هنر در بعد از ظهر روز پنج شنبه 7 تیرماه سال 1397 همچنین آزمون عمومی و اختصاصی گروه آزمایشی علوم تجربی در صبح و آزمون عمومی و اختصاصی گروه آزمایشی زبان‌های خارجی در بعد از ظهر روز جمعه 8 تیرماه سال 97 در13حوزه امتحانی در رودبار جنوب برگزارشد.

انتهای پیام/