کد خبر: 86785

نقوی‌حسینی در تشریح فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس؛

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: وحدت همه قوا، نیروها و جریانات سیاسی بر محور بیانات رهبری در جهت حمایت از دولت برای رفع مشکلات مردم ضروری است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، سیدحسین نقوی‎حسینی، در توضیح نشست امروز یکشنبه (10 تیرماه) فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در این جلسه بحث و گفتوگو پیرامون مسائل اساسی کشور در شرایط فعلی صورت گرفت و حاجی بابایی رئیس فراکسیون نیز گزارشی از فعالیت های فراکسیون در جهت طراحی و همکاری لازم با روسای قوا و انسجام داخلی در جهت ارائه راه های عملی حل بحران های اقتصادی ارائه کرد.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: متاسفانه برخی فراکسیون ها با هدف گرفتن امتیاز از آقای روحانی، شروع به مخالفت با دولت و تهدید به استیضاح وزرا کرده اند؛ در حالی که در تمام عملکرد پنج ساله گذشته دولت شریک بوده و خود آنها جزء دولت بوده اند، اما برای کسب امتیازات بیشتر حمله به دولت را شروع کرده اند و اپوزیسیون دولت شده اند.

وی افزود: در این جلسه همچنین مطرح شد که حرکت در راستای منافع ملی کشور، وحدت قوا و انسجام داخلی و بر محور بیانات مقام معظم رهبری و تدبیر لازم و مناسب در جهت حل مشکلات مردم ضروری است، از این رو فراکسیون از تصمیم گیری و تلاش سران قوا در جهت حل معضلات حمایت کرد و اعلام آمادگی نمود که در این جهت همکاری لازم را انجام دهد.

نقوی حسینی، یادآور شد: فراکسیون قرار شد طرحی تهیه و با استفاده از متخصصین و کارشناسان هم طرح عملیاتی و اجرایی در شرایط فعلی را تهیه و پیگیری نماید. بنابراین تاکید شد در شرایط فعلی همه قوا و نیروها و جریانات سیاسی بر محور بیانات مقام معظم رهبری متحد شده و همه توان خود را در جهت حمایت از دولت و تصمیمات سران قوا به کار گیرند تا مشکلات مردم حل شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: همچنین در این جلسه گفته شد که پس از عدم پاسخگویی دو فراکسیون امید و مستقلین مبنی بر معرفی افراد پیشنهادی خود جهت تشکیل کارگروه بررسی شرایط و ارائه طرح های لازم، فراکسیون به طور مستقل کارگروهی را تشکیل دادند که فردا ساعت 10 صبح اولین جلسه خود را برگزار خواهد کرد.

وی افزود: آقایان بحرینی، مصری، مفتح، عباسی، بهمنی، حاج بابایی، نقوی حسینی، شاعری، خادمی، شهریاری، زارع، پورابراهیمی، محبی نیا، بیگی، فولادگر، ساداتی نژاد، دهقان، شکری، رضایی، امیرآبادی، پاپی زاده، حسنوند، فرهنگی و سلیمانی برای شرکت در کارگروه مذکور اعلام آمادگی کرده اند.

نقوی حسینی با بیان اینکه این کارگروه بنا دارد با تشکیل جلسات مستمر و بررسی شرایط فعلی و مشکلات حاد اقتصادی که برای مردم پیش آمده، راه کارهای عملیاتی را ارائه دهد، گفت: در این مسیر از نظر کلیه کارشناسان و صاحب نظران استفاده خواهد کرد.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در این جلسه آقایان مصری، عباسی، سالک، خادم، حسن بیگی، شاعری، مقصودی، خجسته، بهمنی و نقوی حسینی اظهارنظر کردند.

انتهای پیام/