کد خبر: 86796

نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه در کشور ما هیچ وقت تغییری در مکانیزم دریافت مالیات از سوی دولت در شرایط رکود یا غیررکود انجام نشده است گفت: نماینده وزارت کار با تفویض اختیار وزیر توسط تامین اجتماعی انتخاب می‌شود که اشتباه است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، حسین سلاح‌ورزی صبح امروز در شورای گفت‌وگوی استانی دولت و بخش خصوصی که با حضور نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور در سالن پبامبر اعظم(ص) برگزار شد اظهارداشت: در بخش خصوصی شاید انتظار است که مالیات ندهیم و بیمه نکنیم اما واقعیت این نیست و بخش خصوصی پای کار است و هر چه حق باشد را پرداخت می‌کند.

نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه سیاست‌گذاری جزیره‌ای آزار دهنده و هدف‌گزاری‌ها اشتباه است تصیح کرد: در کشور ما هیچ وقت تغییری در مکانیزم دریافت مالیات از سوی دولت در شرایط رکود یا غیررکود انجام نشده است.

وی با اشاره به اینکه هیئت تجدید نظر تامین اجتماعی پنج عضو دارد افزود: سه نفر از این اعضا از طرف تامین اجتماعی معرفی می‌شود که عملا کارفرما در آن بازنده است و نماینده وزارت کار با تفویض اختیار وزیر توسط تامین اجتماعی انتخاب می‌شود که اشتباه است.

سلاح‌ورزی بیان کرد: بخش خصوصی بسیار نجیب است و سطح خواسته‌های آنها اجرای مقررات است که بعضا زیاده‌خواهی تلقی می‌شود در صورتی که اینگونه نیست و ما اجرای قانون را می‌خواهیم.

نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه در سال 96 حدود 174 دستور کار به دبیرخانه شورای گفتگو ارجاع شد افزود: از این تعداد 75 مورد از دبیرخانه‌های استانی بود است.

انتهای پیام/