کد خبر: 86797

بازیگر تلویزیون و سینما گفت: مدتی است بیمارم، همان روزهای اول دکتر هم رفتم و دارو و فیزیوتراپی برایم نوشت، اما هنوز بهبودی کامل حاصل نشده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، «داریوش اسدزاده» بازیگر تلویزیون و سینما گفت: حدود یک هفته است که در خانه زمین خوردم و پای راستم پیچ خورده است، به همین دلیل در این مدت خانه نشین شده و با ویلچیر در خانه راه می‌روم.

بازیگر «دردسرهای عظیم۲» ادامه داد: همان روزهای اول دکتر هم رفتم و دارو و فیزیوتراپی برایم نوشت، کمی بهترم اما هنوز بهبودی کامل حاصل نشده است. در این روزها یا کتاب می‌خوانم و یا تلویزیون می‌بینم. 

این بازیگر درباره فعالیت‌های تلویزیونی و سینمایی خود نیز گفت:  مدتی است که کاری را قبول نمی‌کنم چراکه معتقدم کار کردن برای جوان‌ترهاست.

بازیگر سریال «چرخ فلک» در ادامه افزود: آخرین کتابم با نام «لاله زار و خاطرات» زیر چاپ است و بزودی در بازار عرضه می‌شود. در این کتاب خاطرات ریز و درشتم را از سال ۱۳۲۰ که وارد تئاتر و لاله زار شدم تا الان به نگارش درآوردم. این کتاب بعد از کتاب‌های سیری در تاریخ تئاتر ایران از قبل از اسلام تا سال ۵۷، برگ‌های خواندنی،  تماشاخانه تهران، تهران و خاطراتش پنجمین کتابم به شمار می‌رود. 

منبع : فارس

انتهای پیام/