کد خبر: 86809

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس خبر داد؛

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: امتیاز برق دستگاه آب‌شیرین‌کن روستای نسک و حرمک گلباف تا یک ماه آینده خریداری و راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، در سفر یک‌روزه محمدمهدۍزاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی به همراه مسؤولان استان از بخش گلباف بعد از نماز جمعه دیدار مردمی در محل مسجد جامع برگزار و به مشکلات بخش گلباف رسیدگی شد.

زاهدی در این زمینه گفت: در سفر اخیر به بخش گلباف و دیدار با مردم روستاهای نسک و حرمت، مشکل آب آشامیدنی مطرح و با پیگیری‌های انجام شده دو دستگاه آب ‌شیرین‌کن با هزینه 600 میلیون ریال خریداری شد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: در پی گزارش اخیر بخشدار گلباف، مشخص شد که دستگاه آب‌ شیرین‌کن به دلیل عدم امتیاز برق، راه‌اندازی نشده است که با سفر امروز به گلباف با حضور رئیس اداره برق شهرستان کرمان قول واگذاری دو امتیاز برق به‌زودی برای راه‌اندازی دو آب شیرین‌کن داده شد.

زاهدی خاطرنشان کرد: ۲ میلیارد ریال برای شروع احداث ساختمان ثبت احوال گلباف مصوب شد و به‌زودی اختصاص داده می‌شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: وجود تیرهای چراغ برق بلوار شهید دستغیب به دلیل تعریض بلوار در مسیر عبوری قرار گرفته‌اند و تصادف‌های متعددی صورت می‌گیرد که مقرر شد هرچه زودتر نسبت به جابجایی آن اقدام شود.

انتهای پیام/