کد خبر: 86830

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خبرداد:

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان گفت: فردا جشنی به مناسبت برگزاری بزرگداشت روز دختر هم زمان با دهه کرامت برگزار خواهد شد.

رحمان جلالی مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر اظهار داشت: فردا جشنی به مناسبت برگزاری بزرگداشت روز دختر هم زمان با دهه کرامت برگزار خواهد شد.

وی عنوان کرد: در حدود 6 سال است که این اتفاق در کرمان در حال انجام است لازم به ذکر است جشن مذکور با حضور خدام حرم مطهر حضرت رضا (ع) برگزار خواهد شد.

جلالی تصریح کرد: اتحادیه به دنبال معرفی حضرت معصومه (س) به عنوان یک الگوی نمونه برای دختران هستیم ما در تلاش هستیم با ایجاد یک مدل تربیتی تحت عنوان طرح الگوسازی دختران تا دانش آموزان دختر را برای حضور در نقش های دختری،همسری و مادری آماده کند.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان افزود: یکی از مهمترین الگوهای تربیتی بحث الگوسازی و نماد سازی برای نوجوانان و جوانان است و چه الگویی بهتر از حضرت فاطمه معصومه(س) برای دختران است.

وی توضیح داد: در برنامه فردا مولودی خوانی،حضور خدام حرم امام رضا (ع)، سخنرانی، خوانندگی رضا احمدی و در پایان اهدا جوایز خواهیم داشت لازم به ذکر است کلیه برنامه ها توسط دانش آموزان دختر برگزار خواهد شد.

جلالی در خاتمه یادآور شد: لازم به ذکر است این جشن این برنامه در سراسر استان برگزار خواهد شد  و در شهر کرمان در تاریخ 27 تیر ماه ساعت18 در محل سالن شهید قطب الدینی واقع در خیابان ابوحامد برگزار می شود.

انتهای پیام/