کد خبر: 86862

استاندار سابق کرمان مطرح کرد

استاندار سابق کرمان با اشاره به دغدغه معین‌های اقتصاد مقاومتی کرمان در گرفتاری‌های بروکراسی اداری گفت: این مسئله مدیران را هم با مشکل مواجه کرده است، لذا باید تسهیل امر را داشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، علیرضا رزم‌حسینی صبح امروز در نشست ستاد استانی اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی در قوه قضائیه اظهار داشت: وظیفه خود می‌دانم در حد بضاعت در توسعه استان کمک کنم و خوشحالم که نتایج تلاش‌های پنج سال گذشته در استان به ثمر می‌نشیند.

وی افزود: بعد از الگوی اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری تاکید کردند، فرصت خوبی برای استان است که نمونه کشوری شود.

رزم‌حسینی با اشاره به دغدغه معین‌های اقتصاد مقاومتی در گرفتاری‌های بروکراسی اداری گفت: این مسئله مدیران را هم با مشکل مواجه کرده است، لذا باید تسهیل امر را داشته باشیم تا حضور سرمایه‌گذاران را رونق بخشیم.

وی ادامه داد: مبارزه‌ای که با زمین‌خواری در استان کرمان صورت گرفت، همکاری دستگاه‌ها در این امر بی‌نظیر بود و اعضای شورای تامین همکاری مطلوبی داشتند.

استاندار سابق کرمان با اشاره به همکاری مطلوب دستگاه قضایی استان کرمان در مبارزه با زمین‌خواری گفت: در امر حمایت از فعالیت‌های اقتصاد مقاومتی هم دستگاه قضا باید وارد شود و دغدغه بروکراسی اداری را برای کار معین‌های اقتصاد مقاومتی برطرف کند.

رزم‌حسینی با بیان اینکه فردی که در دورافتاده‌ترین و محروم‌ترین منطقه حضور می‌یابد، نیازمند حمایت است، افزود: پیشبرد فعالیت‌های اقتصاد مقاومتینیازمند حمایت و پیشرفت است.

رئیس کل دادگستری استان کرمان اظهار داشت: با ظهور و پیروزی انقلاب اسلامی یک الگوی حکومت سیاست جدید با عنوان نظام سیاسی مردم‌سالار در ایران پیاده شده که ماهیت آن استکبارستیزی و مبارزه با زور و ستم در کل دنیا است.

یدالله موحد ادامه داد: ترور شخصیت‌ها، تجهیز گروه‌های معاند، جنگ هشت ساله و به طور خاص جنگ اقتصادی است که استکبار با تمام قوا در عرصه‌های جهانی علیه ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی راه‌اندازی کرده است.

وی گفت: مقاومت در این مبارزه و جبهه الگویی است که مقام معظم رهبری تعریف و معرفی کردند و آن اقتصاد مقاومتی است که می‌تواند پایدار و ماندگار در برابر این همه حمله و تهاجم باشد.

وی گفت: جنگ روانی و نرمی که علیه ایران به راه انداخته شده، یکی از تاکتیک‌های آن شایعه‌پراکنی است که اذهان عمومی را درگیر می‌کنند، تهمت‌ها و اکاذیب منتشر می‌کنند که متوجه شخصیت‌های خدوم و تاثیرگذار کشور است که استان کرمان هم در دو هفته اخیر درگیر این اکاذیب شده است که هیچ مبنایی ندارد.

موحد اظهار کرد: تکلیف رسانه‌های جمعی در این میان سنگین است، باید اذهان مردم را با اطلاع‌رسانی روشن کنیم که صدمه به امنیت روانی وارد نشود و تزلزل اعتماد عمومی را نداشته باشیم.

انتهای پیام/