کد خبر: 86868

مسئول سازمان بسیج رسانه کرمان:

مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمان گفت: ضریب نفوذ رسانه‌های ما به نسبت کلان‌شهرهای بزرگ بسیار بیشتر است و بیش از 60 درصد نفوذ دارند بنابراین باید با استفاده از تولید محتوای غیرمتنی به حل مشکلات و مطالبه‌گری پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، مرتضی کارآموزیان صبح امروز در حاشیه افتتاحیه انجمن تولید محتوای شهید اسدی در کرمان اظهار داشت: کارهای بزرگ همیشه از مکان‌های کوچک آغاز شده و اولین موضوعی که ما درگیر آن هستیم محتواست.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمان عنوان کرد: این محتوا قبلا تحت عنوان محتوای متنی عنوان می‌شد اما در حال حاضر تولیدات غیر متنی بر ضمیر ناخودآگاه مخاطب اثر می‌کند.

کارآموزیان ابراز داشت: در حال حاضر مشکلات ما عدم توانایی در تولیدات غیرمتنی است، تاکنون بالغ بر یک‌هزار و 200 نفر در استان سازماندهی شده‌اند و استان کرمان رتبه پنج را در بحث رسانه دارد .

وی افزود: مرکز متنا که در تهران تشکیل شده در کرمان هم نمایندگی دارد و زیر نظر مرکز فضای مجازی کشور است و نگاه ما نگاه استراتژیک و راهبردی است و اولین قدم در حوزه‌های اجتماعی است .

مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمان یادآور شد: کاری به نتیجه می‌رسد که هدفمند و منسجم باشد و با توجه به مشکلات استان کرمان، باید خلاقانه و مبتکرانه به مسائل و مشکلات و به حل موضوعات بپردازیم.

کارآموزیان تصریح کرد: ضریب نفوذ رسانه‌های ما به نسبت کلان‌شهرهای بزرگ بسیار بیشتر است و بیش از 60 درصد نفوذ دارند بنابراین با استفاده از این توان، می‌توان قدم برداشت و به حل مشکلات با استفاده از تولید محتوای غیرمتنی پرداخت.

وی با بیان اینکه کمیته را بسیج رسانه به صورت مردمی ایجاد کرده و در تلاش است از سایر استعدادها در بیرون از بسیج رسانه استفاده کند، بیان داشت: تلاش ما ساخت یک برند است که توسط خود این گروه ایجاد خواهد شد و هر محتوایی که ایجاد می‌شود توسط برند این گروه منتشر شود.

کارآموزیان عنوان کرد: بسیج رسانه تنها حمایت‌های قانونی را از این انجمن انجام داده و در اصل این انجمن توسط خود اعضای آن اداره خواهد شد.

مسئول بسیج رسانه استان کرمان تاکید کرد: تولیداتی که از این بعد تهیه می‌شوند با اولویت مسائل اجتماعی خواهد بود و در حال حاضر هیچ فعالیت سیاسی نخواهیم داشت، مطالبه‌گری‌های مردم باید از طریق رسانه‌ها صورت گیرد.

در ادامه این افتتاحیه بتول یوسفی همسر شهید سرافراز حاج‌حسین اسدی نیز اظهار داشت: این شهید بزرگوار از لحاظ اخلاقی و ایمانی اسطوره بودند، ایشان فعالیت خود را قبل از انقلاب آغاز کرده در جبهه‌های حق علیه باطل تلاش فراوانی کردند.

وی ابراز داشت: این شهید امیدواری بسیاری برای شهادت داشت و در سال 63 مسؤول هیئت شهدای خانوک بود و امام خمینی (ره) در دیداری وقتی شهید اسدی را رو به روی خو دیدند، تنها گوشه عکس ایشان نوشتند خداوند این شهید مسؤول را رحمت نماید.

انتهای پیام/