کد خبر: 86887

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی:

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی کرمان، از نصب برچسب‌های نرخ جدید کرایه‌ها بر روی تاکسی‌های شهر کرمان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، محمد مهدی‌نژاد  مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی در گفتگو با راه آرمان با بیان اینکه نرخ کرایه تاکسی‌های خطی و گردشی شهرکرمان با میانگین ۱۵ درصد افزایش نسبت به سال گذشته، به تصویب شورای  شهر و همچنین تایید فرمانداری کرمان رسیده و در حال اجراست،گفت: برچسب نرخ جدید کرایه تاکسی‌ها بر روی شیشه خودروهای تاکسی نصب و میزان قیمت مبدأ و مقصد برای مسافران مشخص شده است.

وی از تمامی شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در زمینه اخذ کرایه‌ی اضافه توسط رانندگان تاکسی درون شهری، مراتب را از طریق سامانه پیام کوتاه 10001798 ، تلفن ۳۳۳۴۲۲۱۴ و یا صندوق صوتی حراست تاکسیرانی به شماره ۳۳۳۵۲۷۷۴ گزارش دهند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی در ادامه با اشاره به کاهش منابع آبی استان و لزوم مدیریت مصرف آب توسط تمامی شهروندان، اذعان داشت: سازمان تاکسیرانی کرمان با هماهنگی شرکت آب و فاضلاب استان، مقرر نمود همزمان با چاپ نرخ‌نامه‌های کرایه تاکسی در سال ۹۷، پیام مشارکت مردمی در مصرف بهینه آب در کنار برچسب نرخ‌نامه تاکسی‌های شهر کرمان چاپ و جهت اطلاع شهروندان بر روی شیشه تمامی تاکسی‌های درون شهری نصب شود.

مهدی نژاد، ضمن تقدیر از زحمات رانندگان سخت‌کوش ناوگان حمل ونقل عمومی درون شهری کرمان، خاطرنشان کرد: لازم است تمامی رانندگان نسبت به رعایت قوانین و مقررات حمل ونقل، به ویژه نرخ‌نامه مصوب سال ۹۷ نهایت دقت و تلاش را به عمل آورند.

انتهای پیام/