کد خبر: 86892

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس خبر داد:

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: مسئولین سازمان سنجش مصوبه خود را که جایگاه قانونی دارد به صورت گزارش ارائه دادند و اعضای جلسه نیز در جریان قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، سید حمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات اظهار داشت: نشست کمیسیون اجتماعی مجلس که با دعوت از خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد به منظور ارائه گزارش سازمان سنجش در خصوص نحوه برگزاری کنکور سراسری سال 1397 بود.

وی افزود: مسئولین سازمان سنجش اقدامات انجام شده در کنکور سال 97 را به صورت گزارش ارائه دادند و اعضای جلسه نیز در جریان قرار گرفتند و قرار شد کمیته آموزش عالی کمیسیون آموزش گزارش ارائه شده را دوباره بررسی کنند و نظر نهایی خود را اعلام کنند.

سخنگویی کمیسیون آموزش مجلس ادامه داد: در این نشست در خصوص موضوعاتی مانند تاثیر مثبت و قطعی معدل برای کنکور سال آینده مباحثی مطرح شد همچنین نمایندگان با تشکیل سازمان مددکاری اجتماعی موافقت کرده‌اند. طرح موسسه بین‌المللی سامانه‌های کاربردی هم تصویب شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا دراین جلسه بحثی در خصوص حواشی کنکور سال97 مطرح شد، اظهار داشت: در مورد حواشی کنکور سال 97 هیچ صحبتی نشده است، گزارش ارائه شده در خصوص نحوه برگزاری کنکور بود.

منبع: راه دانا

انتهای پیام/