کد خبر: 86907

طی مراسمی از خدمات حسین چناریان دبیر سابق شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان تقدیر و محمدرضا محمدی انارکی به عنوان دبیر جدید معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، "حسین چناریان"  در مراسم معارفه دبیر جدید شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان اظهار کرد: شورای کرمان در سه سال گذشته در کنار برخی استان های دیگر جزو برترین های کشور بوده است.

وی با بیان اینکه نمی توانیم مبارزه با مواد مخدر را بدون استان کرمان نگاه کنیم، افزود: در گذشته نگرش به مبارزه با مواد بیشتر مقابله ‌ای بود در حالی که طیف گسترده ای از اقدامات مقابله ای، فرهنگسازی، درمان و ... را شامل می شود.

چناریان تصریح کرد: در استان کرمان رویکردها عمدتا مقابله ای بود و در ۸ سال گذشته تلاش کردیم مبارزه را هدفمند و متوازن کنیم و اکنون به همان اندازه که در مسوولان در مقابله دغدغه وجود دارد به همان اندازه در پیشگیری، اجتماعی و ... نیز دغدغه وجود دارد.

وی در پایان بیان کرد: در راستای تحقق سیاست های ستاد بیش از آنچه که در توان داشتیم، کار کردیم و در واقع کرمان نیازمند این تلاش و مجاهدت هاست.

در این مراسم از خدمات حسین چناریان دبیر سابق شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان تقدیر و محمدرضا محمدی انارکی به عنوان دبیر جدید معرفی شد.

 

انتهای پیام/