کد خبر: 86920

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان عنوان کرد؛

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان گفت : در تیرماه امسال ۱۲۸ هزار برگ بارنامه صادر شده و رانندگان سخت کوش بخش حمل و نقل کالای استان توانستند ۲ هزار و ۸۳۵ هزار تن بار جابجا نمایند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، سید علی حاج سید علیخانی مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کرمان در گفتگو با راه آرمان با اعلام این خبر  گفت: در سال ۹۶  حدود یک میلیون و ۲۵۳ هزار بار نامه توسط شرکت ها و موسسات حمل ونقل کالای شمال استان صادر شد وبا تلاش فعالان بخش حمل و نقل جاده ای کالای استان کرمان تنها در حوزه شمال استان  حدود ۲۷ میلیون تن کالا در داخل استان و به خارج استان حمل گردیدکه این آمار نشان دهنده تلاشهای شبانه روزی رانندگان جاده ای می باشد که همواره گرداننده اصلی چرخه حمل ونقل جاده ای  محسوب می شوند.

وی افزود: ۱۷۳  شرکت حمل و نقل کالا با بیش از ۱۲  هزار دستگاه خودروی سنگین و نیمه سنگین وحدود ۱۷ هزار نفر راننده حرفه ای در بخش حمل و نقل کالای استان مشغول فعالیت هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ، با اشاره به صدور ۹۱ هزار برگ بارنامه و جابجائی یکهزار و ۹۲۸ هزار تن بار در تیرماه سال ۹۶ و مقایسه آن با مدت مشابه سال جاری تصریح کرد: در تیرماه امسال ۱۲۸ هزار برگ بارنامه صادر شده و رانندگان سخت کوش بخش حمل و نقل کالای استان توانستند  ۲ هزار و ۸۳۵  هزار تن بار جابجا نمایند.

حاج سید علیخانی نظارت ویژه بر عملکرد و فعالیت شرکت های حمل و نقل را یادآور شد و از رانندگان خواست، هرگونه دریافت کمیسیون اضافی و سایر شکایات خود را از طریق سامانه های ۱۴۱ یا  ۱۰۰۰۰۳۴۱ ارسال نمایندو جهت بررسی و رسیدگی شکایت خودبه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان اطلاع دهند .

انتهای پیام/