کد خبر: 86970

صبح امروز صورت گرفت؛

آئین تشییع پیکر مطهر شهید خواجویی محیط‌بان راوری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، آئین تشییع پیکر مطهر شهید علی خواجویی محیط‌بان راوری صبح امروز با حضور حجت‌الاسلام تویسرکانی امام جمعه راور، جزینی‌زاده مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان و مردم، مسئولان شهرستان راور و محیط‌‌بانان این منطقه از محل میدان انقلاب این شهرستان روبروی سپاه به سمت گلزار شهدای راور برگزار شد.

لازم به ذکر است، حجت‌الاسلام تویسرکانی امام جمعه شهرستان راور بر پیکر پاک این شهید بزرگوار نماز خواند و شهید خواجوی بر دستان مردم شهید پرور راوری و همکاران خود تا گلزار شهدای این شهرستان تشییع شد.

به گزارش تسنیم، دوشنبه 15 مرداد ماه سال جاری دو نفر از محیط‌بانان اداره محیط زیست شهرستان راور در ارتفاعات خورند در حین انجام وظیفه با شکارچیان غیرمجاز درگیری شدند و در این درگیری متاسفانه یکی از محیط‌بانان در اثر اصابت گلوله به درجه رفیع شهادت نائل شد.

لازم به ذکر است که شکارچیان متخلف سه نفر بودند و پس از تیراندازی متواری می‌شوند که با تلاش عوامل انتظامی یکی از آنها پس از حدود 4 ساعت دستگیر می‌شود و با اقدامات پلیسی روز گذشته نیز یکی دیگر از متهمان دستگیر شده است اما متهم اصلی که به سمت شهید علی خواجویی شلیک کرده همچنان تحت تعقیب است.

به گزارش تسنیم، شهید علی خواجویی محیط‌بان محیط زیست شهرستان راور، 35 ساله و متاهل بوده و دارای 3 فرزند، دو پسر 8 و 1.5 ساله و یک دختر 4 ساله بوده است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/