کد خبر: 87007

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری کرمان خبر داد؛

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری کرمان گفت: این مسابقات به مناسبت عید سعید قربان و با هدف ایجاد نشاط و حس دوستی بین تیم های استان و شهرهای مختلف برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، محمدرضا عسکری مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری کرمان صبح امروز با بیان اینکه به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان، فستیوال فوتبال شاد باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری کرمان در حال برگزاری است، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این فستیوال با حضور تیم‌هایی از شیراز، سیرجان، مس کرمان، شهرداری کرمان و زرند در دو رده سنی ۱۱ و ۱۲ سال که هر رده شامل شش تیم است، برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: این مسابقات به مناسبت عید سعید قربان و با هدف ایجاد نشاط و حس دوستی بین تیم‌های استان و شهرهای مختلف و نیز پر کردن اوقات فراغت نوجوانان با ورزش که نشاط و شادابی و سلامت جسم و روح را در بردارد، برگزار می‌شود.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری کرمان ادامه داد: دور رفت این مسابقات دو هفته قبل در شیراز برگزار شده و دوره برگشت آن اکنون در کرمان در حال برگزاری است؛ ضمن این‌که پس از پایان این مسابقات، از تیم‌های برتر تقدیر می‌شود.

گفتنی است؛ این مسابقات از ۲۱ مردادماه در محل باشگاه فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان واقع در چهارراه کار، بولوار شهدای خانوک، کوچه شماره ۱۶، مجموعه ورزشی شهدای شهرداری شروع شده و به مدت دو روز ادامه دارد.

 

انتهای پیام/

 

ادامه اخبار