کد خبر: 87010

در یک عملیات ضربتی

رئیس شعبه سوم دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب زرند گفت: در یک عملیات ضربتی 5 انبار نگهداری کالاهای اساسی احتکار شده در شهرستان زرند شناسایی و پلمب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، یعقوب احمدی رئیس شعبه سوم دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب زرند گفت: بنا به دستور دادستان شهرستان زرند در راستای جلوگیری از احتکار کالا و طرح تشدید بازرسی‌ها در این شهرستان تیم ویژه نظارت بر بازار تشکیل و پس از شناسایی 10 انبار و بازدید سرزده، مقدار قابل توجهی آهن‌آلات، مواد غذایی، مواد پروتئینی و سیگار قاچاق به ارزش بیش از 100 میلیارد ریال کشف شد و در این راستا پنج انبار غیر مجاز پلمپ و پرونده قضایی تشکیل شد .

رئیس شعبه سوم دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب زرند گفت: دستگاه قضایی مصرانه و با استفاده از تمام ظرفیت‌ها در تعقیب و شناسایی مفسدان و مخلین اقتصادی بوده و در این راستا با هیچ شخص و هیچ منصب و مقامی مسامحه نخواهد داشت.

احمدی ادامه داد: اگر اینگونه افراد اجناس خود را در شبکه توزیع قرار ندهند جریمه‌ و زندان و همچنین توقیف اموال در انتظارشان خواهد بود و تا گرفتار این مسئله نشده‌اند از انبارکردن اجناس جدا خودداری کنند.

وی عنوان داشت: متاسفانه برخی از بازاریان و اصناف با وجود فراوانی اجناس اقدام به احتکار کالاهای مصرفی مردم کرده‌اند که شدیدا با آنها برخورد می‌کنیم و پرونده متخلفان خارج از نوبت رسیدگی می‌شود .

رئیس شعبه سوم دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب زرند از شهروندان زرندی خواست در صورت مشاهده هرگونه عدم عرضه و احتکار و یا هرگونه اقدام خلاف عرف بازار با شماره 124 و 7272 423 یا پلیس اطلاعات تماس گرفته و شکایات خود را با مسئولان سازمان در میان بگذارند.

منبع:فارس

انتهای پیام/