کد خبر: 87016

زاهدی:

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کرمان در مسیر ترانزیست مواد مخدر و انسان قرار دارد گفت: نیرو و تجهیزات انتظامی موجود در کرمان کافی نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، محمدمهدی زاهدی صبح امروز در آئین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان کرمان که با حضور سردار بنی‌اسدی‌فر فرمانده انتظامی استان کرمان برگزار شد اظهارداشت: آمار ارائه شده نشان از تلاش نیروهای انتظامی شهرستان کرمان بوده است.

وی با قدردانی از زحمات سرهنگ روانبخش در دوران پنج ساله حضور در فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: در این دوران و بر حسب نیاز بارها شاهد تلاش‌ها، پیگیری‌ها و سرعت‌عمل وی در تمامی ساعات شبانه‌روز و در ماموریت‌های مختلف بودم که جای تقدیر دارد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تعامل خوب و سازنده فرمانده انتظامی شهرستان کرمان با دیگر دستگاه‌ها افزود: همه دستگاه‌ها در سال‌های اخیر تلاش کردند تا در استان کرمان حوادث بسیار تلخ و پرحاشیه‌ای نداشته باشیم که این حاصل تلاش و هماهنگی جمعی بوده است.

وی با بیان اینکه شهرستان کرمان شهرستان بزرگی است و رسیدگی به این شهرستان نیازمند فراهم بودن نیرو و امکانات کافی است بیان کرد: برخی از نقاط کرمان در مسیر ترانزیست مواد مخدر و انسان است و برای موفقیت در کرمان نیازمند نیرو و تجهیزات بیشتری هستیم.

زاهدی با اشاره به اینکه در کرمان از نظر نیرو و تجهیزات با مشکل روبه‌رو هستیم افزود: این مسئله مطالبه‌گری و پیگیری ما و مسئولان را در مرکز می‌طلبد.  

وی با بیان اینکه براساس آمار رسمی اعلام شده حجم بالایی از مواد مخدر از کرمان عبور می‌کند گفت: باید به کرمان رسیدگی بیشتری شود و با امکانات موجود امکان اداره آن به صورت مناسب فراهم نیست.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شهرستان کرمان نماد استان است بیان کرد: اگر این شهرستان در شاخص‌های مختلف امنیتی، رفاهی و اجتماعی تامین باشد در تمام استان تاثیرگذار است.

در این جلسه از زحمات سرهنگ روانبخش فرمانده انتظامی سابق شهرستان کرمان تجلیل و سرهنگ فدا به عنوان فرمانده انتظامی جدید شهرستان کرمان معرفی شد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/