کد خبر: 87052

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس:

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر در جامعه ما اختلاس و فساد غوغا می‌کند نشانه این است که راهمان را از شهدا جدا کردیم و مسیر را اشتباهی رفتیم و باید برگردیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، یحیی کمالی‌پور در یادواره شهدای روستای قنات سامان‌بخش ساردوئیه اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران از لحظه‌ای که شکل گرفت تا زمانی که رونق گرفت و در روح سایر انقلاب‌های جهان دمیده شد فراز و نشیب‌های زیادی را پشت سر گذاشته است.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: وقتی که دیدند اسلام و ارزش‌های دینی کمرنگ شده است جوانان غیور به میدان آمدند و در کنار قیام مردمی رهبر انقلاب اسلامی آن را مدیریت کرد و این انقلاب به سرانجام رسید.

کمالی‌پور گفت: در جاهای دیگر دنیا نیز انقلاب‌های زیادی اتفاق افتاد که همه آنها از مسیر خود منحرف شدند و یا سردمداران آنها را به زندان انداختند و سرنگون شدند اما تنها نهضت و انقلابی که منحرف نشد انقلاب اسلامی ایران است چون از ارزش‌های کربلا سرچشمه گرفته است.

وی تصریح کرد: در مسیر انقلاب اسلامی فتنه‌های زیادی شکل گرفت و هر کجا به ولایت تمسک جستیم و گوش به فرمان ولایت بودیم از فتنه‌ها و انحرافات دور شدیم.

کمالی‌پور گفت: آنچه که ما امروز می‌بینیم و در جامعه ما اختلاس و فساد غوغا می‌کند این است که ما از شهدا راهمان را جدا کردیم و مسیر را اشتباهی رفتیم و باید به راه شهدا برگردیم.

وی با بیان اینکه اجازه نمی‌دهیم عده‌ای اوباش مسیر انقلاب را به انحراف بکشانند و هر کجا ما به شهدا تمسک جستیم راه را پیدا کردیم، خاطرنشان کرد: در وصیت شهدا به بحث ولایت توجه زیادی شده است که اگر به آن توجه کنیم قطعا راه نجات را پیدا می‌کنیم.

منبع:فارس

انتهای پیام/