کد خبر: 87065

علی صدری نیا کارگردان مجموعه دکتر سلام در گفت‌وگو با تسنیم جزئیات پنجمین جشن دکتر سلام که قرار است پنج‌شنبه این هفته برگزار شود را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر،علی صدری‌نیا کارگردان مجموعه طنز دکتر سلام در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، درباره برگزاری جشن سالگرد فعالیت این مجموعه گفت: جشن دکتر سلام آخر این هفته پنج‌شنبه 8 شهریور مصادف با عید غدیر برگزار می‌شود. طراحی این مراسم و مهمانان آن هر سال بر اساس اتفاقات یک سال گذشته صورت می‌گیرد. اگر بخش‌های طنز و انتقادی و یا تقدیری داریم بر اساس اتفاقات یک سال اخیر است.  

وی در ادامه با اشاره به ترکیب مهمانان و شرکت‌کنندگان این برنامه، تصریح کرد: ترکیب مهمانان، سورپرایز است و در حین مراسم شرکت کنندگان با آن روبرو می‌شوند. ما معمولاً قبل از مراسم آنها را اعلام نمی‌کنیم ولی در حد کلیات، ما هم سخنران‌های ویژه‌ای برای مراسم داریم، هم بخش‌های طنز متنوعی تولید و طراحی شده است و سعی شده از ظرفیت همه بچه‌هایی که در حوزه طنز در فضای تولید کلیپ شعر و استند آپ و سایر بخش های انقلاب اسلامی کار کرده‌اند، استفاده کنیم.

کارگردان مجموعه دکتر سلام با اشاره به بخش تقدیری متفاوت این جشن، بیان کرد: از چند چهره مختلف در حوزه های اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و ملی تقدیر خواهیم کرد به صورت کلی ما سعی کردیم در جشن امسال مخاطب در هر لحظه‌ای که در سالن حضور دارد با یک اتفاق جدید، شگفت زده شود و مخاطب را دست پر از سالن جشن 5 سالگی دکتر سلام بدرقه کنیم. ما امسال سورپرایز های متنوعی داریم و امیدواریم شرکت کنندگان با انرژی سالن را ترک کنند.

وی همچنین درباره تعداد ثبت نام کنندگان در این مراسم گفت: تعداد ثبت نام‌ها در جشن دکتر سلام از مرز 19 هزارنفر گذشته است و ثبت نام کنندگان کارت هایشان را از سایت festival.snn.ir دریافت می‌کنند. همچنین ما امسال سعی کردیم هم به بعد بین المللی کار و هم به بعد داخلی توجه داشته باشیم و فکر می‌کنم تنوع مهمان‌های امسال بیشتر از هر سال باشد.

صدری نیا، گفت: ما دو جشنواره شعر طنز سیاسی و جشنواره استندآپ کمدی اجتماعی سیاسی در ماه گذشته برگزار کردیم که نتایجش مشخص شده و برگزیده‌ها در روز جشن اعلام می‌شوند.

جشن دکتر سلام؛ سال گذشته

 پنجمین سالگرد فعالیت مجموعه طنز «دکتر سلام» روز پنج‌شنبه هشتم شهریور ماه  از ساعت 15 الی 19 برگزار می‌شود.

گفتنی است  با توجه به ثبت نام بیش از 19 هزار نفر برای حضور در جشن پنج سالگی دکتر سلام،  دست اندرکاران برگزاری این مراسم در تلاش بودند تا سالن 12 هزار نفری آزادی را هماهنگ کنند اما با مخالفت دستگا‌‌ه‌های مختلف دولتی روبرو و در نهایت ناگزیر شدند تا  سالن 5 هزار نفری دانشگاه آزاد  واقع در بلوار ارتش، شهرک قائم، میدان قائم، بلوار شهید خندان  را برای این مراسم  هماهنگ کنند.

لازم به ذکر است نزدیکترین ایستگاه مترو به محل برگزاری این مراسم،  ایستگاه قائم واقع در خط سه مترو تهران  است.

انتهای پیام/