کد خبر: 87067

درخواست مردم استان کرمان از نمایندگان خود در مجلس؛

طومار مربوط به طرح شفافیت آراء نمایندگان مجلس شورای اسلامی تهیه و توسط جمعی از مردم استان امضا شده است بنابراین از نمایندگان مردم استان کرمان در مجلس خواستاریم تا به این درخواست قانونی هم استانی های خود احترام گذاشته و با امضا طرح مذکور حمایت خود از این طرح را نشان دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، اخیرا طرح یک فوریتی شفافیت آرای نمایندگان با امضاء 29 نفر از نمایندگان مجلس تحویل هیئت‌رئیسه مجلس شد.

این طرح برای شفاف کردن آرای نمایندگان مجلس در بررسی طرح‌ها و لوایح است تا مشخص شود کدام نماینده با یک طرح موافق یا مخالف بوده است.

بنابراین بهترین معیارهای ارزیابی نمایندگان توسط مردم این است که بدانند نمایندگان آنها در خصوص طرح‌ها و لوایح مختلف در مجلس چه نظراتی داشتند.

بر این اساس طوماری توسط مردم کرمان با موضوع شفافیت آرای نمایندگان مجلس شورای اسلامی تهیه و امضا شده است.

متن این طومار به شرح ذیل می باشد:

طرح شفافیت آراء نمایندگان مجلس که به زودی جهت بررسی در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار خواهد گرفت، سنگ محکی است تا ملت شریف ایران را نسبت به عملکرد نمایندگان خود آگاه سازد و به همان اندازه که عملکرد ایشان را شفاف می نمایند، قضاوت تاریخ و آیندگان را نیز نسبت به نمایندگان سهل می نماید.

انتظار آن است که نمایندگان مردم پهناورترین استان کشور از تصویب این طرح حمایت نمایند و با حمایت خود گامی بزرگ در تحقق شفافیت و اصلاح امور بردارند تا حجت بر همگان تمام شود و مردم از تمام دیدگاه های وکلای خود نیز مطلع گردند.

بدین وسیله ، ما امضا کنندگان ذیل که شما را نماینده و وکیل خود در مجلس شورای اسلامی می دانیم،خواستار امضا طرح و اعلام موضع شفاف و صریح تک تک نمایندگان محترم مردم استان در مجلس شورای اسلامی پیرامون طرح شفافیت آراء نمایندگان مجلس شورای اسلامی می باشیم.

ما مردم کرمان از نمایندگان خود  در مجلس شورای اسلامی خواستاریم تا به این درخواست قانونی هم استانی های خود احترام گذاشته و با امضا طرح مذکور حمایت خود از این طرح را نشان دهند.

1

2

3

4

5

انتهای پیام/