کد خبر: 87077

رئیس سازمان بسیج کارمندی سپاه ثارالله استان کرمان؛

رئیس سازمان بسیج کارمندی سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه کمرنگ شدن روحیه انقلابی و جهادی از تهدیدات جامعه کارمندی است گفت: بحث سواد رسانه‌ای کارمندان برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی این حوزه جدی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، سرهنگ جواد جلالی صبح امروز در آئین بزرگداشت هفته دولت و روز بسیج کارمند اظهارداشت: در راستای ماموریت سازمان بسیج کارمندی چشم‌اندازی تعریف کردیم که در راستای آن سه هدف پیگیری می‌شود.

وی افزود: در راستای ماموریتی که برعهده داریم تقویت مبانی اخلاقی و دینی کارمندان، تقویت ولایتمداری و داشتن روحیه جهادی از جمله اهداف مهمی است که دنبال می‌شود.

رئیس سازمان بسیج کارمندی سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه کمرنگ شدن روحیه انقلابی و جهادی از تهدیدات جامعه کارمندی است بیان کرد: در این راستا تمهیداتی اندیشیده شده است تا این روحیه در بین کارمند تقویت شود.

وی تاکید بر اینکه ارتقای روحیه خودباوری، ایثار، شهادت و بصیرت‌افزایی در بین کارمندان پیگیری می‌شود گفت: به‌همین منظور برنامه‌هایی در سازمان بسیج کارمندی تدارک دیده شده است.

جلالی با اشاره به دیگر برنامه‌هایی که در این زمینه در بسیج کارمندی انجام شده است افزود: برنامه ما در بحث سواد رسانه‌ای کارمندان برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی این حوزه جدی است.

انتهای پیام/