کد خبر: 87104

فرمانده انتظامی کرمان خبر داد

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: با رصد اطلاعاتی ماموران نیروی انتظامی، شب گذشته سه دستگاه تریلر با پوشش کانتینر که اقدام به حمل ۹۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق می‌کردند در کرمان متوقف شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، سردار رضا بنی‌اسدی‌فر صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به کشف محموله بزرگ سوخت قاچاق در استان کرمان اظهار داشت: این محموله بزرگ از استان همدان به مقصد سیستان و بلوچستان و سپس کشور افعانستان بارگیری شده بود.

فرمانده انتظامی استان کرمان ابراز داشت: با رصد اطلاعاتی ماموران نیروی انتظامی، شب گذشته سه دستگاه تریلر با پوشش کانتینر که اقدام به حمل ۹۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق می‌کردند، متوقف شدند.

بنی‌اسدی‌فر از افزایش ۱۰۰ درصدی کشف سوخت قاچاق در استان کرمان طی سال جاری خبر داد و ابراز داشت: سال جاری ۸۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در استان کرمان کشف شده است.

فرمانده انتظامی استان کرمان با تاکید بر نقش مردم در پشتیبانی از پلیس و همکاری جهت کشف و برخورد با سودجویان و متخلفان گفت: سه راننده این کانتینرهای حامل سوخت قاچاق دستگیر شده‌اند و پرونده جهت انجام و تکمیل تحقیقات در دست بررسی است.

منبع: فارس

انتهای پیام/