کد خبر: 87119

گزارش میدانی؛

150 خانوار محروم قلعه‌گنجی در بخش چاه‌دادخدادی این شهرستان که چندین سال از نعمت آب آشامیدنی محروم بودند با همت جهادگران سپاه پاسداران و مشارکت مردم از آب شرب بهره‌مند شدند.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، 150 خانوار محروم قلعه‌گنجی در بخش چاه‌دادخدادی این شهرستان که چندین سال است از نعمت آب آشامیدنی محروم بودند با همت جهادگران سپاه پاسداران و مشارکت خود مردم از آب شرب بهره‌مند شدند.

محسن نسب‌امیری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان قلعه‌گنج در حاشیه افتتاحیه این طرح بیان داشت: مردم محروم روستای کنگرو قلعه‌گنج که چنیدن سال است در تامین آب شرب خود مشکل داشتند با بهره‌برداری از پروژه لایروبی چاه آب شرب و لوله‌کشی آن از نعمت آب شرب بهره‌مند شدند.

وی بیان داشت: 150 خانوار روستای کنگرو و زیارت گیاهان چندین سال بود که از نبود آب شرب در روستای خود رنج می‌بردند و برای تامین آب شرب خود به چشمه‌ها و موتورپمپ‌های کشاورزی در اطراف روستا مراجعه می‌کردند که با بهره‌برداری از این پروژه اهالی این روستا از نعمت آب شرب بهره‌مند شدند.

نسب‌امیری اظهار کرد: این پروژه با مشارکت قرارگاه خدمت‌رسانی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)، مردم روستا و با همکاری بسیجیان شروع به‌کار کرد و با اتمام آن مردم روستا دیگر لازم نیست برای تامین آب مصرفی مورد نیاز خود به فاصله‌های طولانی مراجعه کنند و از این به بعد آب شرب بهداشتی را در روستای خود خواهند داشت.

 

فرمانده سپاه قلعه‌گنج با بیان اینکه بسیجیان شهرستان در جهت خدمت رسانی به مردم محروم همیشه آماده هستند، گفت: طی چند روز آینده تعداد زیادی از بسیجیان با سازماندهی و تقسیم وظایف در قالب اردوهای جهادی با آمادگی کامل اقدام به خدمت رسانی به مردم محروم قلعه‌گنج کرده و با جدیت به مردم محروم خدمت رسانی خواهند کرد.

وی افزود: هدف از جضور گروه‌های مختلف جهادی سپاه در سطح شهرستان دنبال کردن ماموریت سپاه پاسداران به مردم محروم بوده و ما خدمت به مردم را همیشه جزو وظایف خود دانسته و خدمت رسانی به آنها یکی از اولویت‌های سپاه است.

نسب‌امیری گفت: مردم به این باور رسیده‌اند که برای خروج از محرومیت همیشه همت خودشان را باید به‌کار بگیرند از این رو با مشارکت خود مردم بعد از سال‌ها مشکل آب شرب مردم این روستا حل شد.

منبع:فارس

انتهای پیام/