کد خبر: 87177

به همت سربازان گمنام امام زمان(عج) دو باند بین‌المللی قاچاق مواد مخدر در کرمان منهدم شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، دادخدا سالاری از انهدام دو باند بین‌المللی قاچاق موادمخدر در کرمان خبر داد و اظهارداشت: در این رابطه یک تبعه افغانی از سر باندهای اصلی قاچاق مواد مخدر بازداشت شده است.

وی با بیان اینکه ضربه به باندهای کلان و اصلی قاچاق مواد مخدر مورد تاکید دستگاه قضائی است، گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان پس از انجام یکسری اقدامات منسجم اطلاعاتی و رصدهای شبانه روزی موفق شدند دو باند فعال قاچاق مواد مخدر را در کرمان منهدم کنند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان با اشاره به اینکه این باندهای قاچاق مواد مخدر که مرزهای شرقی کشور وارد کشور شده بودند افزود: این دو باند در حین عبور این محموله‌ها از پهنای استان کرمان مورد ضربه قرار گرفتند و سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان توانستند مانع عبور مواد مخدر و توزیع آن در کشور شوند.

وی با بیان اینکه در دو عملیات مجزا در چند روز گذشته در مجموع بیش از یک تن تریاک، 128 کیلوگرم هروئین، 293 کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش به همراه مقادیری سلاح و مهمات و چند دستگاه خودرو از قاچاقچیان کشف و ضبط شده است گفت: استان کرمان در خط مقدم مبارزه با مواد مخدر در کشور قرار دارد.

سالاری افزود: در رصد اطلاعاتی مشخص شد، قاچاقچیان قصد انتقال این محموله سنگین مواد مخدر را از پهنای جغرافیایی استان کرمان به سایر استان‌های عمقی کشور از جلمه اصفهان و تهران و خارج از کشور دارند که با هوشیاری ماموران اداره کل اطلاعات استان کرمان عملیات انتقال مواد مخدر ناکام ماند.