کد خبر: 87179

فردا و همزمان با ششم محرم

کرمان فردا میزبان پیکر مطهر 9 شهید گمنام و شهید مدافع حرم «محمدنبی محمدی» از شهدای لشکر فاطمیون است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، همزمان با روز یکشنبه 25 شهریور ماه و ششم ماه محرم، کرمان میزبان 9 شهید گمنام دوران دفاع مقدس و یک شهید مدافع حرم «محمدنبی محمدی» از شهدای لشکر فاطمیون است و آیین استقبال از این شهدا ساعت 9 و 30 دقیقه در فرودگاه کرمان برگزار می‌شود.

محمدمهدی ابوالحسنی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: پیکر مطهر 9 شهید گمنام دوران دفاع مقدس و شهید مدافع حرم فردا پس از مراسم استقبال از فرودگاه کرمان به سمت معراج شهدای کرمان مشایعت می‌شود و مراسم وداع با پیکر مطهرشهدا نیز همان روز پس از نماز مغرب و عشاء در حسینیه ثارالله کرمان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه روز دوشنبه بعد از قرائت زیارت عاشورا پیکر مطهر 9 شهید گمنام و شهید مدافع حرم از حسینیه ثارالله به سمت میدان عاشورا تشییع می‌شود، افزود: پیکر مطهر دو شهید گمنام برای خاکسپاری به سمت سپاه ثارالله استان کرمان تشییع و شهید مدافع حرم در گلزار شهدای کرمان تدفین می‌شود.

ابوالحسنی اظهار کرد: پیکر مطهر دو شهید گمنام نیز برای تشیع و خاکسپاری به سمت شهر بهرمان از توابع شهرستان رفسنجان منتقل و روز سه‌شنبه تشییع و تدفین می‌شوند.

منبع:فارس

انتهای پیام/