کد خبر: 87187

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان؛

فرمانده سپاه ثارالله کرمان گفت: امروز مردم منتظر اقدامات مقتدرانه قوه قضائیه در برابر اخلال‌گران اقتصادی هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ، سردار غلامعلی ابوحمزه در مراسم صبحگاه امروز سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) و در دومین روز از رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) 2 در منطقه عمومی ماهان با تسلیت شهادت حضرت سیدالشهدا و 72 تن از یاران آن امام بزرگوار و گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدا انقلاب اظهار داشت: در حال حاضر 40 گردان در رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمدرسول‌الله(ص)2 در سراسر استان در حال رزمایش هستند.

وی با بیان اینکه جنگ روانی و اقتصادی که امروز علیه نظام راه افتاده و در راس آن آمریکا‌، انگلیس، صهیونیست، سعودی‌ها و منافقان قرار دارند را مردم و بسیجیان باید خنثی کنند گفت: دشمنان در اقدامات کوتاه مدت به‌دنبال ایجاد اغتشاش هستند.

دشمن در جنگ اقتصادی به دنبال قراردادن توده مردم در برابر نظام است

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با یادآوری اینکه ‌در فتنه 88 شاهد‌ آن بودیم که دشمنان قصد داشتند تا جدایی مردم از نظام را نشان بدهند که به فضل خدا و با هشیاری مردم نتوانستند موفق شود افزود: امروز هم دشمنان به‌دنبال القا تفکراتی به بدنه جامعه هستند و می‌خواهند با مسائل روانی و اقتصادی توده‌ای از جامعه را در مقابل نظام قرار دهند که با هشیاری مردم و مسئولان متدین این توطئه هم خنثی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه دشمنان در میان مدت به دنبال فشار اقتصادی از طریق ایجاد تنش در بازار سکه، ارز، خودرو  و ‌مسکن هستند بیان کرد: بخشی از این تنش‌ها مربوط به داخل کشور و بخشی مربوط به خارج کشور است.

سردار ابوحمزه با بیان اینکه دشمن به ‌دنبال فشار به اقشار کم درآمد و ضعیف جامعه است گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری این مشکلات نیز حل می‌شود.

در توطئه‌های دشمنان باید هوشیار باشیم

وی با اشاره اینکه دشمنان در دراز مدت به دنبال تغییر در تفکر، رفتار و در نهایت تغییر در نظام جمهوری اسلامی است افزود: باید هوشیار باشیم تا از یک سری صحبت‌ها تاثیر ‌نگیریم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه کسانی که ترسو هستند و تصور می‌کنند توان مقابله با آمریکا ‌را ندارند بحث مذاکره با آمریکا را پیش می‌کشند تصریح کرد: آمریکا به‌دنبال نابودی نظام جمهوری اسلامی است و لبخند آنها بازی کردن با ماست.

وی با اشاره به اینکه در شرایطی که ‌دشمنان سه راهبرد را علیه ما در دستور کار دارند وظیفه ما تبیین افکار و توطئه‌های دشمن در اذهان عمومی است گفت: باید واقعیت‌های انقلاب و اقدامات و دستاوردهای نظام در تمام عرصه‌ها برای مردم بیان شود.

سردار ابوحمزه داشتن بصیرت و دشمن شناسی را ضروری دانست و افزود: داشتن مدیریت جهادی و پیاده‌سازی سیاست‌های 24 گانه اقتصاد مقاومتی در کشور راهگشاست.

وی با بیان اینکه اگربخواهیم مانند جنگ نظامی، سیاسی و فرهنگی، در جنگ اقتصادی نیز پیروز شویم باید سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را در عمل پیاده کنیم گفت: بعضی‌ها در کشور می‌گویند نظام جمهوری اسلامی برنامه ندارد که اگر توجه به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی شود باشد دیگر هیچ‌کدام این صحبت‌ها مطرح نیست.

امروز قوه قضائیه در امتحان بزرگی قرار دارد

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه قوه قضائیه امروز دیگر محدودیتی از نظر قانونی ندارد گفت: امروز دادگاه‌ها علنی برگزار و اسم‌ها بیان شود و امروز مردم منتظر هستند تا قانون مقتدرانه عمل شود و امروز قوه قضائیه در امتحان بزرگی قرار دارد.

وی با بیان اینکه کسانی که امروز در جنگ اقصادی در زمین دشمن بازی می‌کنند گفت: قوه قضائیه باید به‌شدت با کسانی که اجناس را احتکار می‌کنند و با استفاده از ارز دولتی اجناس را افزایش قیمت می‌دهند برخورد کند.

حضور 6250 جهادگر بسیجی در مناطق محروم استان کرمان

سردار ابوحمزه با اشاره به اینکه مجلس باید باید بسته حمایتی دولت از افراد نیازمند جامعه را پیگیری کند افزود: در حال حاضر 6 هزار و 250 نفر در قالب بیش از 330 گروه جهادی در مناطق محروم استان از 9شهریور تاکنون خدمت‌رسانی کرده‌اند.

وی با بیان اینکه تنها بخشی کوچکی از گردان‌های ما در قالب گردان‌های بیت‌المقدس است گفت: این‌ها برای این است که گوشه‌ای از قدرت جمهوری اسلامی را به ‌رخ دنیا و ‌دشمنان بکشیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان  افزود: بسیجیان باید در عرصه فرهنگی، معنویت و بصیرت کار کنند و حضور خود را سازمان‌دهی شده همیشه حفظ کنند.

بیش از یک میلیون بسیجی آماده خدمت به مردم و کمک به دولت هستند

وی با بیان اینکه جنگ همیشه وجود دارد و امروز جنگ ما جنگ اقصادی و روانی است گفت: همه باید کمک کنیم که مشکلات جمهوری اسلامی حل شود و بیش یک میلیون و 124 هزار بسیجی ‌در دو گروه سازمان‌دهی شده‌اند و آماده خدمت‌رسانی و کمک به سازمان‌های دولتی هستند.

سردار ابوحمزه با اشاره به اینکه بسیج در زلزله و در تمامی بحران‌ها و در هر جایی که نیاز بوده کمک و پشتیبان نظام بوده است افزود: اما باید مسولان از ما بخواهند تا ما ورود کنیم.

افراد مریض سپاه را در برابر دولت می‌دانند

وی تصریح کرد: بسیج متعلق به ‌تمام دولت‌ها است و بنا به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند کمک دولت باشید بسیج و سپاه تابع محض فرمایش مقام معظم رهبری است و به فرمایش ایشان لبیک گفته و کمک کار ‌دولت است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه بیش از 80 درصد بسیجی‌ها در این 40 گردان حضور دارند و این نشان دهنده عشق و علاقه بسیجیان به کشورشان است گفت: بسیجیان مانند سایر اقشار مردم اجازه نمی‌دهند کوچک‌ترین جسارتی به کشورمان شود.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/