کد خبر: 87195

بازیگر فیلم محمد رسول الله(ص):

بازیگر نقش حارث در فیلم سینمایی «محمد رسول الله(ص)» با بیان اینکه اردوهای جهادی دانشگاه خود شناسی است، گفت: تیم های جهادگر حامل پیام حس نوعدوستی هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، جعفر قاسمی، بازیگر نقش حارث همسر حلیمه در فیلم سینمایی «محمد رسول الله(ص)» در گفتگو با خبرنگار ما درخصوص رزمایش خدمت بسیج، اظهار کرد: بر کسی پوشیده نیست که بسیج به عنوان تشکیلاتی که همیشه در همه عرصه ها جزء پیشگامان حضور در فعالیت های فرهنگی، دینی، دفاعی بوده است.

این هنرمند مطرح هرمزگانی بیان کرد: زمانی صحبت از خدمت به مردم به میان می آید نیروهای بسیجی که از خود همین مردم هستند جزء اولین گروهای خودجوش مردمی در صحنه خدمت حاضر می شوند.

قاسمی با بیان اینکه اردوهای جهادی دانشگاه خود شناسی است، افزود: زمانی که تیم های جهادی برای خدمت به مردم وارد منطقه می شوند خود این حضور حامل پیام های ارزشمندی که نشان از حس انسان دوستی به ما می دهد .

وی تصریح کرد: ما در کشوری زندگی می کنیم که زنان و مردانی بدون چشم داشت همان گونه که در مقابل حق علیه باطل جهاد گونه و تا پای جان می ایستند برای رفاه حال هموطنانشان برای یاری به برادارن و خواهران دین شان تا پای جان خدمت می کنند تا بخشی از دردهای آنها را التیام بخشند.

بازیگر نقش حارث همسر حلیمه در فیلم سینمایی «محمد رسول الله(ص)» خاطر نشان کرد: اردوهای جهادی واژه جهاد را برای همه ما تفسیر می کند چرا که آن گاه که برای سایه سر خانواده ای سقفی می سازی بدون هیچ چشم داشت یعنی تو جهادگر هستی.

منبع:راه دانا

انتهای پیام/