کد خبر: 87196

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس:

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت:دولت در زمینه رفع مشکلات هیچ اقدامی انجام نمی‌دهد و همین امر کشور را به قهقرا می کشاند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، یحیی کمالی پور نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در جلسه مشترک هیات رییسه اتاق بازرگانی، شورای عالی بانک‌ها با مجمع نمایندگان استان کرمان اظهار کرد: مشکلاتی که در حوزه‌های مختلف وجود دارد بنیان‌کن است اما متاسفانه به سادگی از آنها عبور می‌کنیم.

وی ادامه داد: نرم تعادل سیاسی و اقتصادی 6 ماه است اما ما از اسفندماه بسته ارائه می‌دهیم که هیچ کارایی نداشته است.

کمالی پور تصریح کرد: داریم به قهقرا می‌رویم و دولت در زمینه رفع مشکلات هیچ اقدامی انجام نمی‌دهد.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با تبیین مشکلات موجود کشور، عنوان کرد: عده‌ای خواسته یا نخواسته دست در دست هم داده‌اند تا مردم را ناراضی کنند.

"شهباز حسن پور" نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس نیز در این جلسه از خشکسالی‌ها و خساراتی که به کشاورزان وارده شده، سخن به میان آورد و گفت: در این نشست توافق کنیم که ظرف یک ماه هیچ اقدامی توسط بانک‌ها برای دریافت اقساط وام‌ها از کشاورزان انجام نشود و این مهم اطلاع رسانی شود.

وی عنوان کرد: مجمع نمایندگان نیز طی این یک ماه باید این موضوع را از طریق وزارت‌خانه‌ها پیگیری کنند تا این مهم مصوب شود.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی از تاثیر صنعت گردشگری در اقتصاد سخن گفت و اظهار کرد: با توجه به پیگیری‌ها مقرر شده است که ظرف دو ماه آینده یک پروازه خارجی در استان کرمان داشته باشیم.

انتهای پیام/