کد خبر: 87215

جانشین سپاه ثارالله استان کرمان؛

جانشین سپاه ثارالله استان کرمان از بازسازی عملیات والفجر۲ از ابتدای مهرماه در کرمان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، سردار محمد مطهری جانشین سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه امسال سی و هشتمین سالگرد هفته دفاع مقدس را داریم اظهار داشت: این هفته با شعار محوری "ما توانستیم" برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه برنامه‌های زیادی برای این هفته در کرمان پیش‌بینی شده است گفت: در نخستین روز این هفته برنامه رژه نیروهای مسلح را در کرمان و سیرجان داشتیم.

جانشین سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه در دومین روز این هفته تجلیل از سربازان را در پادگان‌های سراسر استان داریم افزود: غبارروبی قبور مطهر شهدا عصر پنجشنبه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه دیدار با خانواده‌های معظم شهدا در سراسر استان از دیگر برنامه‌های این هفته است گفت: گردهمایی پیشکسوتان جهاد و شهادت در شهرستان‌ها برگزار و تجلیل ا آنها در برنامه است.

سردار مطهری با اشاره به دیگر برنامه‌های این هفته عنوان کرد: راهپیمایی سلامت با همکاری اداره کل ورزش و جوانان ششم مهرماه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه از ابتدای مهرماه نمایش رزمی فرهنگی عملیات والفجر2  در محل لشکر ثارالله  در کیلومتر 5 جاده کوهپیایه برگزار می‌شود گفت: از هلال احمر و جامعه پزشکی بسیج در این برنامه حضور دارند و خدمات پزشکی ارائه می‌شود.

جانشین سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه بازسازی عملیات والفجر2 هر شب همراه با اقامه نماز مغرب و عشا برگزار می‌شود افزود: وسیله ایاب و ذهاب برای حضور علاقه‌مندان از ساعت 17 در حرم شهدای گمنام موزه دفاع مقدس، چهارراه پیروزی مسجد قائم، بلوار الغدیر، میدان شهدا، میدان رسالت و میدان کوثر وجود دارد.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/