کد خبر: 87592

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه دشمنان در شرایط کنونی جامعه به دنبال جنگ اقتصادی و روانی در فضای جامعه است گفت: بسیجیان مقابله با این تهدیدات و توطئه‌ها را در اولویت اقدامات خود قرار داده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ سردار غلامعلی ابوحمزه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم ، با اشاره به نقش بسیج در طول چهل سال عمر انقلاب اسلامی اظهار داشت: بسیج در تمامی این سال‌ها در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، نظامی و امنیتی حضور داشته است.

وی با اشاره به نقش تاثیرگذار بسیجیان در ارتقا آگاهی و بینش سیاسی جامعه گفت: در شرایط کنونی که دشمنان به دنبال جنگ اقتصادی و در کنار آن جنگ روانی در فضای جامعه هستند بسیجیان مقابله با این تهدیدات و توطئه‌ها را در اولویت اقدامات خود قرار داده‌اند.   

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه در حوزه مقابله با جنگ اقتصادی دشمن بسیجیان در عرصه سازندگی و محرومیت‌زدایی به ویژه در نقاط محروم استان کرمان ورود کرده‌اند افزود: بسیجیان در زمینه‌های مختلف آموزشی، عمرانی، خدماتی و ایجاد امنیت با کمک دستگاه‌های مختلف حرکت‌های خوبی را انجام داده‌اند. 

وی با اشاره به اقدامات بسیج در بحث مقابله با جنگ روانی دشمن گفت: بسیجیان هم در فضای مجازی و هم در بحث رسانه‌ای حرکت‌های گسترده‌ای را در جهت مقابله با تهدیدات، اقدامات و توطئه‌های دشمنان انجام می‌دهند.

ابوحمزه با بیان اینکه اقدامات و برنامه‌های بسیج با توجه به تهدیدات و توطئه‌های دشمنان و نیاز جامعه انجام می‌شود عنوان کرد: بسیجیان این روند را ادامه داده تا با فرهنگ بسیج به الگو و نمونه‌ای که نظام جمهوری اسلامی به آن نیازمند است برسیم.

وی با اشاره به اینکه سپاه در بحث بسیج برنامه پنج ساله را مد نظر دارد و بر این اساس برنامه‌های سالیان بسیجیان تعریف و تنظیم می‌شود گفت: برای تمام برنامه‌های بسیج در طول یک سال در تمامی زمینه‌ها از جمله نیرو، امکانات، اعتبار و حتی رده‌هایی که باید این کار را انجام دهند برنامه مشخصی دارد.

انتهای پیام/